COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Kırıkhan'da 130 m2 Depo

Bankadan 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14765
Metre Kare 130m2
Ada 0
Parsel 5388
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 16
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 07/07/2000

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mh, Hastane Sk, 5388 Parsel, A Blok, K:Bodrum D:1 Kırıkhan/Hatay

Açıklama

3 metre tavan yükseliğine sahip, tek hacimden oluşan, 130 m2 DEPO

Özellikler: 1 numaralı bağımsız bölüm binanın bodrum katında konumlu olup, depo vasfılıdır. Projesine göre 130 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz, mahallindeki güney cepheden sağlanan bina girişine göre solda kalmakta olup projesindeki kuzey cepheden sağlanan bina girişine göre ise sağda kalmakta olup kuzey güney ve batı cephelidir. Mimari projesi ve yerinde yapılan ölçümlere göre 130 alanlı olup depo hacminden oluşmaktadır. Taşınmazda 3E aksındaki perde kolonun daha küçük boyutta iki ayrı kolon olarak inşa edildiği görülmüştür. Taşınmazın zemini dökme beton olup duvarları tuğla/briket örülüdür. Taşınmazın dış duvarları sıvalı olup taşınmaza erişim batı cephesinden kepenkler kaldırılarak sağlanmaktadır.

Taşınmaz imarın 5388 parseli üzerinde 2 blok şeklinde planlanmış olup, yerinde sadece A bloğun inşa edildiği gözlenmiştir. A blok bodrum+zemin+2 normal kat olarak inşa edilmiş olup, toplamda 4 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak ve 1 bağımsız bölüm numaralı adet depo, zemin katında 4 adet mesken ve bina girişi normal katların her birinde 4'er adet mesken yer almakta olup yapıda toplam 13 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi projesine göre zemin kattan ve kuzey cepheden olup mahallinde bodrum kat güney cepheden tatbik edilmiştir.

Gayrimenkulün yakın çevresinde Kırıkhan Devlet Hastanesi, Kırıkhan Belediyesi ve Çamlık Sitesi yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz ve kanalizasyon altyapı çalışmaları tamamlanmıştır.

Ulaşım: Taşınmaz Hatay ili, Kırıkhan ilçesi, tapuda Merkez Mahallesi, güncel adres kaydında Bahçelievler Mahallesi, Hastane Sokak Şelale Apartmanı, No: 15A adreslidir. Taşınmaza ulaşım için Kırıkhan Belediye binası önünden geçen İnönü Bulvarı üzerinden kuzey istikametle yaklaşık 400 metre ilerlenerek sağa Hastane Sokak'a dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 300 m ilerlenilip solda konumlu taşınmaza ulaşılır. Ulaşım imkanları müsaittir. Taşınmaz yaklaşık 330 metre ileride yolun solunda konumludur. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı İnönü Bulvarı'na kadar bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz masraflı bir tadilat gerektirmektedir. 07/07/2000 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.