COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay İskenderun Modernevler Mahallesinde 3+1 142 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 142m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14751
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 142m2
Ada 0
Parsel 4207
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 19/08/2011
Ruhsat Tarihi 19/11/2009
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hatay İli, İskenderun İlçesi, Moderevler Mahallesi, 308/3. Sokak üzerinde No: 26

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1 nolu bağımsız bölüm ana taşınmazın zemin katında tek daire konumundadır. Taşınmaz mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, wc, banyo, duş, antre-hol ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, 142 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. 

Ana gayrimenkul 366.00 m2 alanlı parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında apartman olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmaz mimari projesine göre zemin kat + 3 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Ana taşınmazın onaylı mimari projesine istinaden zemin katında, 1 adet daire ve bina girişi bulunmaktadır. 1.,2. ve 3. normal katların herbirinde 1 er adet daire bulunmakta olup, ana taşınmaz toplam 4 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir ferforje doğrama, bina giriş holü, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer ile kaplıdır.

Ulaşım: Hatay İli, İskenderun İlçesi, Moderevler Mahallesi, 308/3. Sokak üzerinde No: 26' da yer alan bina dahilindeki zemin katta konumu, 1 nolu b.b. Söz konusu taşınmaza ulaşım için, Paşa Karaca Anadolu Lisesinin önünden güneydoğu istikametinde yaklaşık 650 mt. ilerlenir sola dönülür, 150 mt. ilerlenir sağa dönülür ve 60 mt. ileride sağ kol üzerinde yer alan bina ana taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın konumlandığı bölge İskenderun İlçesinin yoğun konut ve ticari fonksiyonlu gelişim gösteren bir bölgesi konumunda olup, şehir merkezinde olması ve yeni gelişmekte olan bir bölgede yer almasından dolayı tercih edilmektedir. Semt, şehrin gelişen yerleşim bölgelerinden biri olup, hızla yapılaşmakta ve bölgede bulunan yapılar genellikle 6-7 katlı ayrık yapı nizamda münferit veya toplu yapılaşmış apartman daireleri şeklindedir. Semti genellikle orta düzey gelir seviyesine sahip kişiler tarafından mesken amaçlı tercih etmekte olup, bölgenin doluluk oranı yüksektir.

Not: 19/11/2009 tarihli Yapı Ruhsatı ve  19/08/2011 Yapı Kullanım İzin Belgesi(iskanı) bulunmaktadır. 2565 sayılı Kanun'un 28. maddesini şerhi vardır, bu şerhe göre, yabancıların bu taşınmazı satın alıp, kiralayamaz. Tapuda AŞKARBEYLİ Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.