COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay İskenderun Karayılan Mahallesi'nde 3+1 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15136
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 356
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 13/04/2018
Ruhsat Tarihi 28/03/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karayılan Mahallesi, Utku Acun Bulvarı, Öztürk Apt., No: 5, Kat: 12, Da: 3 İskenderun / Hatay

Açıklama

Utku Acun Bulvarı üzerinde, Karayılan Saraç İlkokulu, Demirçelik Ortaokuluna yakın konumda, bölgeye ulaşım sorunsuz, İSKANLI BİNADA, dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama, hemen altında marketten alışveriş imkanıyla konforlu, 3 oda salon 115m2 YENİ BİNADA ARA KAT FIRSATI

Özellikler: 1. kat 3 nolu b.b., mesken, projesine göre 115 m2 alanda salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre, 3 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Taşınmazın güney ve doğu olmak üzere iki yöne cephesi bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi zemin kattan ve kuzeybatı cepheden verilmiştir. Apartman dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyanmıştır.

Ulaşım: Hatay ili, İskenderun ilçesi, Karayılan Mahallesi, Utku Acun (Karayılan) Bulvarı, Öztürk Apartmanı, No: 5, Kat: 1, Daire: 3 posta adresinde yer almaktadır. Gayrimenkule ulaşım bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan, İskenderun ­ Payas Karayolu ile Köprü Caddesinin kesiştiği kavşaktan, Köprü Caddesi üzerinde güneydoğu istikametinde yaklaşık 350m. ileriden sola Utku Acun Bulvarına dönülür. Utku Acun Bulvarı üzerinde yaklaşık 555m. ileride sağ tarafta 5 kapı nolu binaya ulaşılır. Yakın çevresinde Karayılan Saraç İlkokulu, Karayılan Kültür Merkezi bulunmaktadır.

Not: 28/03/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 13/04/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 2565 SK 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz Mal Edinemeyecekleri ve İzin Almadıkça Kiralayamayacakları Bölge İçerisinde Kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.