COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay İskenderun İsmet İnönü Mahallesi'nde 292 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 292m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15055
Metre Kare 292m2
Ada 2355
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 9
İskan Tarihi 05/07/2011
Ruhsat Tarihi 26/06/2008
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ 710.SOKAK TRİA KONUTLARI LAL BLOK ZEMİN KAT İSKENDERUN/HATAY

Uzman Görüşü

İskenderun Deniz Alayı, Gelişim Hastanesi ve Palmiye Hastanesi yakın konumlu, mimari projesine göre kreş kullanımlı işyeri olarak planlanmış olup diğer iş dallarına da hitap edebilecek 292 m2 köşe konumlu iş yeri; ­ ulaşılabilirliğinin iyi olması, iskanlı olması. ve Kat mülkiyetinin tesis edilmiş olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 292,00 m2 alanlı olup; 3 adet sınıf, uyuma odası, sağlık odası, kreş, idare, müdür odası, oyun salonu, yemekhane, mutfak, wc ve 5 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul; 2220,99 m2 yüz ölçümüne sahip 2355 ada 1 parsel üzerinde, 4/A yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas sistemde Bodrum + Zemin + 9 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi zemin katın doğu cephesinden olup, giriş kapısı demir doğrama olup, girişte zeminler mermer, duvarlar ise plastik boyalıdır. Binanın bahçe duvarı ve çevre düzenlemesi yapılmamış olup, açık otopark alanı mevcuttur. Binanın bodrum katında; sığınak ve depo, zemin katında; 1 adet işyeri, bina girişi ve kapıcı dairesi, 1. normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarda 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın zemin katında; ekspertize konu 1 bağımsız bölüm numaralı işyeri ve bina girişi, 1. normal katında; 2, 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında; 5, 6 ve 7 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. normal katında; 8, 9 ve 10 bağımsız bölüm numaralı meskenler 4. normal katında ise; 11, 12 ve 13 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 5. normal katında ise; 14, 15 ve 16 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 6. normal katında ise; 17, 18 ve 19 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 7. normal katında ise; 20, 21 ve 22 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 8. normal katında ise; 23, 24 ve 25 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 9. normal katında ise; 26, 27 ve 28 bağımsız bölüm numaralı meskenler bulunmaktadır.

Ulaşım: Hatay ili merkez İskenderun ilçesi İsmet İnönü Mahallesi dahilinde ve 708 Sokak üzerinde yer almaktadır. Binaya, İskenderun Antakya istikameti yönünde ilerlerken İskenderun Özel Gelişim hastanesini yaklaşık 700 m ilerlenir. Solda konumlu Doğan Petrol bitişiğinden 710. Nolu sokak a sapılır. Taşınmazın konumlu olduğu bina Sokak üzerinde yaklaşık 320 m ileride sağda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde orta gelir grubuna hitap eden çok katlı meskenler bulunmaktadır. Taşınmazın 2 km kuzeyinde Primemall AVM, 300 metre güneybatısında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi yer almaktadır. Söz konusu bölgeye ulaşım dolmuş ve özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: 26/06/2008 tarih ve 4/48/198 belge numaralı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 05/07/2011 tarih ve 177 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. ­2565 SK 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz Mal Edinemeyecekleri ve İzin Almadıkça Kiralayamayacakları Bölge İçerisinde Kalmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.