COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Arsuz Nardüzü Mahallesi'nde Natamam 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 171m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15105
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 171m2
Ada 573
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 26
Ruhsat Tarihi 14/03/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A Blok 21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nardüzü Mahallesi 164. Sokak No:31A Altın Vadi Sitesi A Blok Kat:2 No:21 Arsuz / Hatay

Uzman Görüşü

İskenderun - Arsuz Yolu üzerin site içerisinde, özel güvenlik ve kamera, aqua park, bilardo, basketbol, futbol, fitnes, kapalı - açık yüzme havuzu, hamam-sauna, çay bahçesi, golf, kreş, koşu parkurları, tiyatro, sinema, model gemi havuzu, yapay şelaleler- göletler, gemi restoran, model araba yarış pisti, squash sahası vb imkanlarıyla göz dolduracak lüks projede 3 oda 1 salon çift banyolu 171.00 m2, ara kat dekorasyonsuz daire; site içerisinde yer alması ve  deniz manzarası olması avantajına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 171 m2 alanlı olup salon, 3 oda, salon, giriş holü, mutfak, kiler, 2 banyo, giyinme odası, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç kapı doğramaları natamam olup, pencere doğramaları pvc doğramadır. Dış kapısı çeliktir. Islak hacimlerde zemin ve duvarlar seramik kaplama, salon ve oda hacimlerinde zeminleri parke kaplama aşamasında olup, duvarlar ise boyalıdır. Taşınmazda vitrifiye malzemeleri, mutfak dolapları ve tezgah bulunmamaktadır. Taşınmaz mevcut durumda natamam olup, %75 tamamlanma oranına sahiptir. Binanın cephesi kısmen dış cephe boyalı olup, kuzeybatı cephesinin sıva ve boya imalatları henüz tamamlanmamıştır. Giriş kapısı alüminyum çerçeveli otomatik kapıdır. Giriş zemini ve kat sahanlıkları seramik, merdiven basamakları ise mermer kaplıdır. Merdivenkovası ve giriş duvarları plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları kromdur.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı’ndan güneybatı istikametine doğru İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde ilerlenir. Yaklaşık 400 metre ileriden sağa Cumhuriyet Caddesi’ne, 600 metre ileriden sola 170. Sokağa, 300 metre ileriden ise sağa 164. Sokağa dönülür. Taşınmaz 250 metre ileride, solda konumludur. 

Not: 14/03/2014 tarihli 2/39/16 no'lu Yeni yapı ruhsatı mevcuttur. Ruhsat geçerlilik süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.