COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Arsuz Karahüseyinli Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14954
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 0
Parsel 2538
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 32
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 07/02/1994
Ruhsat Tarihi 02/11/1988
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KARAHÜSEYİNLİ Mah. AKKENT SİTESİ Sok. AKKENT SİT. Sit. B BLOK Apt. No: 8 / 7 MERKEZMERKEZ / ARSUZ / HATAY

Uzman Görüşü

Akkent sitesi yolu üzerinden seyreden minibüsler ile ulaşımı çok rahat, alt yapı hizmetlerinden faydalanması, site içerisinde ve iskanının bulunması ile ön plana çıkan, Kuzey, Güney ve Batı olmak üzere tam 3 cepheli, 2 oda 1 salon geniş balkonlu 90,00 m2 son kat köşe daire; avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 7 Nolu bağımsız bölüm mesken vasıflı taşınmaz bina girişine göre 2. kat konumunda olup, kuzeydoğu güney cephelidir. Taşınmaz antre, hol, salon, 2 oda, mutfak, 3 balkon, banyo, wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt  90 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Ana taşınmazın bulunduğu bina; 4.898 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine 1988 yılında betonarme yapı tarzında A-B-C-D-E-F bloklar olmak üzere 6 blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı B blok bina ; zemin kat + 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz blokun; Zemin katında 3 adet mesken bina girişi, 1. Normal katında 3 adet mesken, 2. Normal katında 3 adet mesken, 3. Normal katında 2 adet mesken bulunmakta olup bina toplamında 9 adet bb mevcuttur. Bina girişi kuzey cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Işıl Sitesi yanından Arsuz istikametine doğru devam ederken yaklaşık 800 mt sonra sola güney istikametine döndükten yaklaşık 550 mt sonra sola doğu istikametine döndükten yaklaşık 60 mt sonra sağa güney istikametine döndükten yaklaşık 85 mt sonra solda konumlu parseldir. 

Not: 02.11.1988 tarih 1/27/527 sayılı ilk yapı ruhsatı ve

 07.02.1994 tarih 1988/527 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır. '2565 sayılı Kanun'un 28. Maddesi'ne göre yabancılara satılamayacağı ve izin alınmadıkça kiralamayacakları

 bölge içerisinde kalmaktadır' şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.