COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Arsuz Karaağaç Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 147m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13039
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 147m2
Ada 0
Parsel 6195
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaağaç Mh. 406 Sk. No:11 Kat:2 Daire:4 Arsuz/Hatay

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre 2. katında 73 m2 alanda oda, salon, mutfak, banyo,wc, antre, hol, iç merdiven ve 1 balkon bölümünden, çatı katında 22 m2+26 m2 teras alanda 1 adet balkon, 1 adet oda ve iç merdiven alanlarından oluşmaktadır. Taşınmaz projesinde brüt 95 m2+26 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın projesine aykırı olarak çatı katında terasın her iki yanında çatı katından faydalanılarak toplam 21 m2 teras alanına eklenerek 47 m2 teras oluşturulduğu tespit edilmiştir. Projeye aykırı olan bu durum tadilat ile projesine uygun hale getirilebilir niteliktedir. Yerleri kuru ve ıslak hacimlerde seramik kaplıdır. Duvarları kuru alanlarda plastik boyalı olup ıslak mekanlarda fayans kaplıdır. Tavanlara kartonpiyer yapılmıştır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ahşap panel kapıdır. Pencereleri ve balkon kapıları çift camlı PVC doğramadır. Hazır mutfak tezgahı suni mermer, tezgah üstü fayans kaplıdır. Wc önüne ve banyoya hilton tipi lavabo, banyoya duşa kabin takılıdır.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 391 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe, 3/A yapı sınıfında tek blok olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina; zemin+2 normal kat+çatı kattan oluşmaktadır. Zemin katta bir adet mesken ve bina girişi, 1. normal katta 2 adet mesken, 2. normal kat+çatı katında 2 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi yerinde ve projede kuzeybatı yönden ve zemin kattandır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik dış cephe boya ile kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina giriş holü zeminleri ve kat zeminleri ile merdiven basamakları mermer kaplamadır. Merdiven ve balkon korkulukları alüminyum doğramadır. Bina iç duvarları ve sahanlıklar boyalı olup binada asansör yeri olmasına rağmen inşa edilmemiştir. Isıtma sistemi klimadır. Güneş enerjisi bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için İskenderun ilçesinden Arsuz ilçesi istikametinde Atatürk Caddesi üzerinde ilerlerken Atatürk Caddesi ile Ahmet Yesevi Caddesi kesişim noktasından sağa dönülerek Ahmet Yesevi Caddesi'ne girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 190 metre ilerledikten sonra sola dönülür ve 397. sokağa girilerek 60 metre ilerledikten sonra sağa dönülür ve 406. sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 30 metre ilerledikten sonra sağda taşınmazın da üzerinde bulunduğu 11 nolu binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde çok sayıda site ile bağımsız bina ve yazlık konutlar bulunmaktadır. Bölge ilçe merkezine yakın konumu ve ulaşım akslarına olan yakın mesafesi sebebi ile iskan sahası olarak tercih edilmektedir. Tamamlanmış altyapıya sahiptir.