COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Arsuz Çetillik Mahallesinde 3+1 103 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 103m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11403
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 103m2
Ada 0
Parsel 2041
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çetillik Mahallesi, Kardelen Sokak, A10 Blok, No: 19/8 Arsuz /Hatay

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Arsuz Belediyesinin Hizmet Binasının önünden kuzeybatı istikametinde 40 m ilerlenir sağa dönülür, 830 m ilerlenir tekrar sağa dönülür, 230 m ilerlenir sola dönülür ve 380 m ileride sol kol üzerinde konumlu bina ana taşınmazdır. Taşınmaza 14 Nisan Caddesi üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Taşınmaz, Arsuz-İskenderun Karayoluna 610 m, Arsuz Belediyesi Hizmet Binasına 1.44 km mesafededir. Bölgede orta ve üst gelir grubuna hitap eden eski ve yeni yapılan 3-4 katlı binalar. bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma ortalama tamamlanmış, arsa arzı orta seviyededir. Yakın çevresinde, Arsuz Belediyesi Hizmet Binası, Arsuz-İskenderun Karayolu, Uluçınar Teknik ve Meslek Lisesi, Arsuz Plajı yer almaktadır. Özel araç ve toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, 3 oda, salon, mutfak, banyo, antre- hol, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup, brüt 103 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın doğu cephesinde yer alan balkon hacmi kapatılarak mutfak hacmine dahil edilmiş ve mutfak hacmi ile salon hacmi arasında ki bölücü duvar kaldırılarak salon+mutfak şeklinde kullanılmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik, iç kapı kasa ve kanatları amerikan panel, pencereleri PVC doğramadır. Zemin döşemeleri, seramik ile kaplı, duvarları saten boya ve tavanlar kartonpiyer kaplır. Islak hacim zemin döşemeleri seramik, duvarlar seramik kaplama, tavanları plastik boya ile boyalıdır. Mutfak dolapları, tezgahı takılı haldedir. Vitrifiye ve armatürler tamdır. Dairede standart ışıklandırma sistemi mevcuttur. Daire klima ile ısıtılmaktadır. Bina girişine göre sağ tarafta konumlu olan daire güney ve doğu cephelidir. 
Ana taşınmaz betonarme karkas yapı tarzında 5 bloklu site olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Bina giriş zemin döşemeleri ve kat sahanlıkları seramik, merdivenler mermer kaplama olup, dış kapısı demir doğramadır. Dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalıdır. Binaya giriş zemin kattan güney cephesinden sağlanmaktadır. 

Not: 20.08.2007 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.