Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Haliliye Atatürk Mahallesi'nde 12 m2 Dükkan

Şirketten 12m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21967
Metre Kare:
12m2
Ada:
32
Parsel:
39
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
40
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
19.03.1984
Ruhsat Tarihi:
25.12.1981
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
44
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 20
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atatürk mahallesi , Atatürk caddesi Haliliye / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Şanlıurfa ili, Haliliye İlçesi, Atatürk Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde konumlu bulunmakta olup üzerinde yer aldığı cadde bölgenin ana arterlerindendir. Konu taşınmazın içerisinde yer aldığı Kürkçüoğlu İşhanı 446,34 m² alanlı arsa üzerine, B.A.K yapı tarzında bitişik nizamda tek bloklu olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre; Bodrum + Zemin + 4 normal katlı olmak üzere 6 katlı olarak inşa edilmiştir. 44 Numaralı Bağımsız Bölüm: 6/600 arsa paylı 44 numaralı dükkan projesine göre, 1. katta brüt 12,45 m2 alanlıdır. Taşınmaz tek katlı tek hacimlidir. Taşınmaz pasaj koridoruna cephelidir. İç Mekân Özellikleri: zeminleri seramik kaplama duvarları plastik boyalı olup tavan kısmı da plastik boyalıdır. Dükkan ön cephesinde demir malzeme camekan bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle işyeri amaçlı olarak kullanılan 4-6 kattan oluşan yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın sıkça olduğu bu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Cadde üzerinde araç ve yaya trafiği yoğun tempoda olup, iş potansiyeli yüksek düzeydedir. Bölge, Şanlıurfa ilinin merkezi bölgelerinden olup bölge, halk tarafından oldukça rağbet görmektedir. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Atatürk Caddesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Kadri Erdoğan Caddesi, Şht. Nusret Caddesi, Rabia Meydanı, Ziraat Bankası ve diğer banka şubeleri, iş hanları, Özel Meydan Hastanesi gibi birçok bilinen yerler olarak ifade edilebilir.

Not : Taşınmaz 32 ada 39 parsel iken kadastral düzenleme görüp 6999 ada 5 parsel olmuştur. 

Taşınmaz hasar tespit kaydında Az Hasarlı olarak belirtilmiştir ancak teklif vermeden önce yerinde görmeniz önerilmektedir. 

Not : Fiyatta KDV dahildir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.