Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Görele Hürriyet Mahallesi'nde Hisseli 2 dönüm Fındık Bahçesi

Şirketten 2119m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22455
Metre Kare:
2119m2
Ada:
387
Parsel:
37
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hürriyet Mahallesi, Kaya Köprü Mevkii, 387 Ada 37 Parsel GÖRELE /GİRESUN

Açıklama

Özellikler: 387 ada 37 parsel;  konusu taşınmaz; 6.359,96 m2 yüzölçümlü “Fındık Bahçesi” vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak yamuk biçiminde ve eğimli bir topoğrafyaya sahiptir. Taşınmazın kuzey cephesinde kadastral yola ~10 m cephesi bulunmakta olup diğer yönlerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel sınırları yerinde kısmen telli ahşap kazıklar ile çevrilidir. Parsel üzerinde fındık ekilidir. Ayrıca parsel üzerinde 2012 yılında tescil edilmiş olan ~23 m2 alanlı tek katlı ev ile parselin doğu cephesinde 90 m2 alanlı tek katlı yapılar bulunmaktadır. Yapılara ait herhangi bir ruhsat, iskan, mimari proje ve yapı kayıt belgesi bulunmamaktadır. Ayrıca parsel üzerinde ahır ve depolama alanları bulunmakta olduğu görülmüş olup yer görme işlemi dışarıdan yapıldığından dolayı yapılar için detaylı inceleme yapılamamıştır. 

Not : 23 m2 tek katlı kargır ev şirkete aittir. 90 m2 tek katlı kargır ev 3. şahis üzerine şerhlidir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Not : Taşınmaz hisseli olup1/3 'ü satılıktır. Hisseye düşen pay 2119,99 m2'dir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.