1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Fatih Samatya'da Cumbalı 4 Katlı Tarihi Ahşap Bina

Sahibinden 4 160m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18003
Oda Sayısı 4
Metre Kare 160m2
Ada 1222
Parsel 26
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 50
Kat Sayısı 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büyük Kuleli Sokak.No:49, Kocamustafapaşa Mahallesi, 34098 Fatih/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, yaşına göre bakımlı olması, tarihi bina olması, Kıyı şeridine 130 metre mesafede, dizi-filmlerle zihinlerde yer eden meşhur Samatya Meydanı’nın ve çevresinde yer alan lezzet duraklarının yanı başında yer alması, Marmaray Yenikapı İstasyonu’na, Avrasya Tüneli girişine, deniz ulaşım sistemlerine ve metroya yakın mesafede yer alması, 160 m2 kullanım alanının olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Tarihi Yarımada’da, kentsel çekim alanının merkezinde yer alan 4 katlı ahşap tarihi binadır. Kıyı şeridine 130 metre mesafede, dizi-filmlerle zihinlerde yer eden meşhur Samatya Meydanı’nın ve çevresinde yer alan lezzet duraklarının yanı başında yer almaktadır. Marmaray Yenikapı İstasyonu’na, Avrasya Tüneli girişine, deniz ulaşım sistemlerine ve metroya yakın mesafede yer almaktadır.

Bina aydınlık, gün ışığı alma konusunda sorunu yoktur. 160 m2 kullanım alanı olan, 4 yatak odası, 1 salon, terastan oluşmaktadır. 37 m2 yüzölçümlü 1222 Ada 16 Parsel üzerine kurulmuş Tarihi Eser Ahşap Binadır. Bina yaşına göre oldukça bakımlı ve temizdir, yakın zamanda içi restore edilmiştir.

Ulaşım: Gayrimenkul, sahil şeridine 130 metre mesafede, Samatya Meydana yakın, Marmaray Yenikapı İstasyonuna, Avrasya Tünel girişine, deniz ulaşımına ve metroya yakın mesafededir.

Not: Tapuda Hacı Hüseyin Ağa Mahallesinde kayıtlıdır. Tapuda Eski Eser Şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.