COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Yeşiltepe Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 152m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11662
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 152m2
Ada 7348
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yeşiltepe Mah. Karaöz Sok. No:15/4 Tepebaşı/Eskişehir

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 4 nolu dubleks mesken; 1. Katta ve çatı katında yer almaktadır. Mimari projesine göre 1 normal kat ; 1 salon, mutfak, balkon WC ve antre hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt alanı 57,00 m2 dir. Çatı katı ; 2 yatak odası, 1 oda, 1 sandık odası, 2 teras, banyo hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt alana 95 m2 dir. 2 adet teras alanı yer almakta olup toplam 20 m2 alanlıdır. Söz konusu 4 nolu dubleks mesken toplam 152,00 m2 kapalı alana 20 m2 teras alanına sahiptir. Binada işgalci olması nedeniyle dışarıdan değerleme yapılmış olup, taşınmazın içine girilmemiştir.
Ana gayrimenkul, 30.12.2013 tarihli 1551 nolu yapı ruhsat belgesi ve 30.12.2013 tarihli kat irtifakına esas onaylı mimari projesinde bodrum zemin ve 1 normal kat+ çatı katından oluşan bitişik nizam betonarme olarak inşa edilmiştir. Bölgedeki uygulama gereği bodrum kat zemin kat seviyesindedir. Ana taşınmazın diş cephesi mantolama üzeri dış cephe sıva boyadır. Tapu müdürülüğünce onaylı projesinde yapılan incelemede ana taşınmazın bodrum katında otopark, bina girişi bulunmaktadır. Konu taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta önce cephe ve arka cephe konumludur. Ana taşınmazın kat holleri ve merdiven zeminleri mermer kaplamadır. Merdiven korulukları demir doğramadır . Duvarları alçı sıvalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup camları talandır. Binada asansör bulunmamaktadır. Giriş bodrum kattan olduğu için taşınmazın tapusunda 1.normal kat olarak geçmektedir.
Ulaşım: Şehirler arası otobüs terminalinden, çevre yolundan Bursa yönünde ilerlenir, sağda Yeni emniyet binası geçilir, sağa İstiklal caddesine dönülür. Karsak sokaktan devam edilir, sağa Sınırboyu sokağa dönülür, sağa Şehit Halitilbay caddesine dönülür. sola Karaöz sokağa dönülür, sol kolda taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Bölgede genelikle konut fonksiyonu hakimdir. Bölgede genel itibari ile tak katlı evler yer almakta olup, yüksek katlı binalar yeni yeni yapılmaya başlanmıştı- . Bitişik nizam betonarme. tek ve iki katlı yapıların yoğun olduğu bölgede orta ve alt gelir grubunda ikamet vardır.Toplu taşıma araçlarına yakın konumda olan bölgede konumu itibari ile sosyal imkanlarını kendi içerisinde karşılamaktadır. Yalan çevresinde şehir mezarlığı Anadolu Üniversitesi yer almaktadır. 
Not: 30.12.2013 tarihli 1551 nolu yapı ruhsat belgesi bulunmaktadır.