1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskişehir Tepebaşı Uluönder Mahallesinde 34 m2 Dükkan

Bankadan 34m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12758
Metre Kare 34m2
Ada 2933
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uluönder Mahallesi, Selva Sokak, No:2/F Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Özellik: Mutfak dolapları bakımlı. Taşınmaz içi duvarlar boyalı. Zemin döşemeleri var, taşınmazın mutfak bölümü var, dolapları ve tezgah döşemesi tamamlanmamış, arka bölümde tuvalet var fakat kiler olarak kullanılmıştır. Binanın zemin katında konumlu olan taşınmaz iş yeri ve wc hacimlerinden oluşmakta olup 34 m2 kullanım alanlıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz Eskişehir Tepebaşı Uluönder Mahallesi Selva Sokak No:2/F adresinde konumludur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.