0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Tepebaşı Uluönder Mahallesinde 34 m2 Dükkan

Bankadan 34m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
12758
Metre Kare:
34m2
Ada:
2933
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
3
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
27/03/2013
Ruhsat Tarihi:
04/12/2012
Bağımsız Bölüm:
53
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ULUÖNDER MAHALLESİ, SELVA SOKAK, A BLOK, NO:2F, TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

Açıklama

Özellik: Taşınmaz A bloğun zemin katında yer alan, A Blok bina girişine göre sol orta cephede konumlu, güney cepheli, 53 bağımsız bölüm numaralı işyeridir. Onaylı mimari projesine göre dükkan yaklaşık 33,00 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz zemin katta tek işyeri hacmi + wc alanından oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre işyerinin arka bahçe içi cephesi yaklaşık 5,00 m’dir. Taşınmazda zeminler seramik kaplı, duvarlar plastik boyalı, tavan ise plastik boyalıdır. Taşınmazın giriş cephesi alüminyum doğramadır.

Ana taşınmaz tek bloktan oluşmakta olup taşınmazın bulunduğu A blok olan bina Bodrum + Zemin + 5 Normal kattan oluşmaktadır. Binanın girişi zemin kattan ve Selva Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın dışı dış cephe boyalı şeklinde olup giriş kapısı camlı alüminyum doğramadan imal edilmiştir.

Not: 04/12/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 27/03/2013 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.