COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Sütlüce Mahallesinde 52 m2 Dükkan

Bankadan 52m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11394
Metre Kare 52m2
Ada 14601
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı ilçesi, Sütlüce Mahallesi, Uluzafer Sokak, No:88C

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Konu gayrimenkul Eskişehir İli, Tepebaşı ilçesi, Sütlüce Mahallesi, Uluzafer Sokak, No:88C , adresinde kain, tapuda Tepebaşı ilçesi, Uluzafer Mahallesi, 14601 ada, 178,26 m2 yüzölçümlü, 25 numaralı parselde kayıtlı, 52/461 arsa paylı, Zemin Kat, (5) bağımsız bölüm numaralı iş yeridir. Konu gayrimenkule ulaşım için, Anadolu Üniversitesinin Sütlüce Mahallesine açılan yeni kapısının hemen karşı çaprazından taşınmazın da yer aldığı Uluzafer Sokağa giyilir ve kuzey istikametinde -575111 ilerlenir. Taşınmazın bulunduğu parsel Buçuk sokak de Uluzafre Sokağın kesişiminde sağ tarafımızda yer almaktadır. Bina girişi Buçuk Sokak üzerinden, değerleme konusu 5 nolu bağımsız bölüm olan iş yeri girişi Uluzafer Sokak üzerinden yapılmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Esentepe Mezarlığı ve Anadolu Üniversitesi Yunusemre Yerleşkesi yer almaktadır. Bölge alt yapı hizmetlerinden yararlanır durumda olup yakın mesafesine kadar toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilmektedir. 

Özellikler: Konu 5 no.lu bağımsız bölüm binaya Buçuk Sokakta yer alan bina giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın zemin katında ve en kuzey uçta kalmaktadır. Bina altında 3 adet iş yeri vardır. Binaya Uluzafer Sokak ile Buçuk sokağın kesiştiği köşeden bakıldığında taşınmaz en soldaki iş yeridir. Taşınmazın kullanım alanı onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan ölçüme göre 52 m2 dir. Bağımsız bölüm tek hacim ve tuvalet bölümlüdür. İçerisinde zeminler, seramik (seramik zemin üzerine bir kat daha seramik zemin döşenmiş), duvarlar, plastik boyalı, tuvalette seramik kaplamadır. Tavanda alçı işçiliği vardır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı ve cephesi demir doğrama, olup Uluzafer Sokağa yaklaşık 4,15 m, cephelidir. Bağımsız bölümde ısınma, doğalgaz yakıtı kullanılmak suretiyle kombi sistemi ile sağlanmaktadır ancak kombinin takılı olmadığı görülmüştür. İş yerinin camekan dışından panjur sistemi vardır. İşyeri boş durumdadır. İş yerinin, binanın arka bahçesine çıkan ancak projesinde olmayan, canlı demir kapısı olduğu görülmüştür. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina, betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizamda zemin + 2 normal katı olmak üzere toplamda 3 katlı inşa edilmiştir. Zemin katta; bina girişi, rezerv alanı ve 3 adet iş yeri vardır. 1. ve 2. katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere toplamda 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaz girişi vaziyet planına uygun olarak zemin kattandır. Bina girişi güney cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ince kara sıva üzerine 2 farklı renkte cephe boyası ile boyalıdır. Taşınmazda asansör mevcut değildir. 

Not: 11/02/2011 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.