COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Sütlüce Mahallesinde 112 m2 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9956
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 14628
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sütlüce Mah., Kurum sk., No:24, B Giriş, K:2, D:12, Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Eskişehir Tepebaşı Sütlüce Mahallesinde 112 m2 3+1 Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Eskişehir – Bursa Çevreyolu’ndan Eğitimciler Caddesine dönülerek 170 metre kuzey batı yönünde ilerlenir. Sol kolda yer alan Meral Sokağa dönülerek 250 metre ilerlenir ve sol kolda yer alan Kurum Sokağa dönülerek 30 metre ilerlendiğinde, sol kolda yer alan ana taşınmaza ulaşılır.


Özellikler: Taşınmaz; bina girişine göre sağ arka tarafta ve 2. katta konumlu olup, Doğu cephelidir. Projesinde ve mahallinde yaklaşık 112 m2 (2.Kat: 21 m2, Çatı Katı:91 m2) brüt inşaat alanına sahip olan daire; 2. normal katta, hol, oda ve mutfak, çatı katında 3 oda, mutfak, kiler, hol, banyo ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde projesinden farklı olarak merdiven yeri değiştirilmiş ve bu değişiklik sonucu kiler bölümünün de yeri değiştirilmiştir. Çatı katında yer alan oda hacimleri arasına duvar örülerek mutfağın yanında bulunan oda, 2 oda haline gelmiştir. Diğer 2 oda ise birleştirilip tek hacim haline getirilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup, iç kapıları ahşap panel kapıdır. Pencereler pvc doğrama ve çift camlıdır. Oda ve kiler zeminleri laminant parke kaplı olup, hol, balkon, banyo ve mutfak zemini seramik kaplıdır. Tüm kuru hacim duvarları saten boyalı ve banyo duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. Mutfakta ve mutfak nişinde ahşap lake mutfak dolapları ve granit tezgah mevcuttur. Banyoda duş bataryası lavabo ve klozet mevcuttur. Mesken kombi ısınmalı olup, petekler takılıdır. Meskende panel radyatör kullanılmıştır. Katlar arası erişimi sağlayan betonarmeden mamül merdiven basamakları mermer kaplı olup, alüminyum doğrama korkulukludur.

Bina, 385,93 m2 yüz ölçümüne sahip, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde A ve B girişli olarak inşa edilmiştir. Değerleme konusu taşınmaz B Girişinde konumludur. Taşınmaz;  Bodrum + Zemin + 2 Normal Kat + Çatı arası katından oluşmaktadır. Taşınmazın bodrum katta müşterek kullanıma ait otopark, sığınak, jeneratör odası ve girişler, A girişten ulaşımı sağlanan bölümde zemin ve 2 normal katta 1’er adet mesken, B girişten ulaşım sağlanan kısımda zemin ve 1. katta 5’er adet mesken, 2. Normal katta 4 adet mesken ve 2 adet çatı aralı dubleks mesken bulunmaktadır. B girişte 16 adet, A girişte 3 adet olmak üzere; ana taşınmazda toplam 19 adet bağımsız bölüm mevcuttur. B girişi bodrum kattan ve Kurum Sokaktan bakıldığında sol tarafta kalmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup, yer yer fuga kaplıdır. Bina giriş kapısı ve garaj kapıları demir doğrama olup, merdiven ve balkon korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın ısınma ihtiyacı kombi ile sağlanmakta olup, doğalgazlıdır.


Not: 26/03/2014 tarihli Yapı Ruhsat Belgesi bulunmaktadır.