Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Eskişehir Tepebaşı Şirintepe Mahallesinde 93 m2

Bankadan 2 + 1 93m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 5906
Pafta I24-B-25-B-1-B
Ada 15119
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Şirintepe Mah. Yaylapınar Sok. No:32 2. Kat No:8 Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Eskişehir İli, Tepebası İlçesi sınırları içerisinde, Şirintepe Mahallesi, Yaylapınar Sokak, Yanık Apt., No: 32/7-8-13, açık adresinde yer almaktadır. İsmet İnönü-2 Caddesi üzerinden, Bursa-Eskişehir Karayolu istikametinde ilerlerken, sağ kolda yer alan Sögütçü Sokak'a girilir ve ilerlenir. İleride sol kol üzerinde Sögütçü Sokak ve Yaylapınar Sokak kesişiminde yer alan ve Yaylapınar Sokak üzerinden girişli söz konusu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Bina girişi; Yaylapınar Sokak üzerinden ve zemin kattan sağlanmaktadır.

Özellikler: Dubleks mesken; 2. kat ve çatı katı eki Yaylapınar Sokak cephe konumludur. Söz konusu taşınmaza ait Tepebaşı Belediyesindeki kat irtifak onaylı mimari projesi incelenmiş olup, normal kat; 1 salon, mutfak, antre, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 46 m2 kullanım alanına sahiptir. Çatı kat; 2 oda, banyo, antre ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 47 m2 kullanım alanına sahiptir. 8 numaralı dubleks mesken toplam 93 m2 alana sahiptir.

Bölgede genellikle orta ve alt gelir kesimine hitap eden meskenler yoğundur. Bitişik nizam, betonarme, 3 ve dört katlı binalar yoğunluktadır. Toplu tasıma araçlarının yakın konumda olan bölgede konumu itibari ile sosyal imkânlarını kendi içerisinde karşılamaktadır. Yakınında bulunan Anadolu Üniversitesi nedeniyle öğrencilerin talep gösterdiği 1+1 daireler yapılaşmaya yön vermiş durumdadır. Taşınmazın yakınında Anadolu Üniversitesi, Şirintepe mahalle muhtarlık binası ve Bursa caddesi röper noktası gibi merkezi yapılar bulunmaktadır.