Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Tepebaşı Kumlubel Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 225m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22381
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
225m2
Ada:
25352
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
30/06/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
16

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kumlubel Mahallesi Mesut Sokak Ay Yapı Apt. No:4 D:16 Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Kumlubel Mahallesi, Mesut Sokak, Ay Yapı Apartmanı, No:4/16 posta adresinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul 513,67 m2 arsa üzerinde bitişik nizamda bodrum, zemin, 3.normal ve çatı katlı betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiştir. Tepebaşı Tapu Müdürlüğüne Bağlı Tgkm Portalında ve Belediyenin arşivinde bulunan 19.11.2015 onay tarihli tadilat projesine göre binanın bodrum katında kapalı otopark, sığınak, jeneratör odası ve bina girişi, zemin katında 1, 2, 3 ve 4 bb.nolu meskenler, 1.katında 5,6,7 ve 8 bb.nolu meskenler, 2.katında 9,10,11 ve 12 bb. nolu meskenler, 3.katında 13, 14,17 bb.nolu meskenler, 15 ve 16 bb.nolu dubleks meskenler olmak üzere binada toplam 17 adet bb.bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat hizasından olup, Mesut Sokak üzerinden batı cepheden yapılmaktadır. Girişinde ve ortak alanlarında zeminler mermer kaplamalı ve duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramalı bina giriş kapısı demir doğramalı camekanlı olup, bina dış cepheleri dış cephe boyalıdır. Binanın ısınma ihtiyacı kombi ile sağlanacak olup, yakıt türü doğalgazlıdır. Binada kapalı otopark ve asansör mevcuttur.

3.Kat 16 bb. Nolu Dubleks Mesken: Bina girişine sağ ön tarafta, merdivenden ve asansörle çıkınca sol tarafta yer almakta olup batı ve doğu yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre alt kat yaklaşık 57m2 ve üst kat yaklaşık 168m2 olmak üzere toplam 225m2 brüt kullanım alanlıdır. Projesine göre alt katında oda, mutfak, antre, wc ve 1 adet balkon bölümleri üst katında salon, 3 oda, hol, banyo, duş, wc ve 2 adet balkon bölümleri mevcuttur.

Not : 1419 ada / 766 parselde, 508,45 m2 yüzölçümlü ana gayrimenkulde tescilli iken 24/09/2021 Tarihli 3402 S.Y.Nın 22/A Md. Gereğince Yenilemenin Tescili İşlemi neticesinde Kumlubel Mahallesi, 25352 ada / 1 parselde, 513,67 m2 olarak tescil edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.