COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Tepebaşı Kumlubel Mahallesinde 115 m2 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9345
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 2032
Parsel 54
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Kumlubel Mahallesi, Mesut Sokak, Köşem Apt.,No:17/7

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Kumlubel Mahallesi, Mesut Sokak, Köşem Apt.,No:17/7 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Tepebaşı ilçesinin ana arterlerinden olan Eskişehir-Bursa Çevre yolu üzerinden güneybatı istikametinde ilerlerken bu yolu dik kesen Prof.Dr.Orhan Oğuz Caddesine girilir. Bu cadde üzerinden güney istikametinde ilerlerken ilk sola dönülüp Esenli Sokağına girilir. Bu sokak üzerinden doğu istikametinden ilerlerken bu sokağı dik kesen Biçer Sokağına girilir. Bu sokak üzerinden güney istikametinde ilerlerken ilk sağa dönülüp Günay Sokağına girilir. Bu sokak üzerinden batı istikametinde yaklaşık 50 m ilerledikten sonra bu sokağı dik kesen Mesut Sokak ile köşe başında bulunan Köşem Apartmanı dış kapı numarası 17 olan binanın 3 ve çatı katında yer alan 7 bb. Nolu dubleks meskendir. Ulaşım Prof.Dr.Orhan Oğuz Caddesi üzerinden geçen minibüslerle ve halk otobüslerle sağlanmaktadır. 

Özellikler: 3.Kat 7 bb. Nolu Dubleks Mesken; Bina girişine göre sol ön tarafta ve merdiven çıkınca sağ tarafta kalmakta olan mesken konum olarak batı ve doğu yönlerine cephelidir. Taşınmazın alt kat yaklaşık 58 m2 brüt kullanım alanlı, üst kat yaklaşık 57 m2 brüt kullanım alanlı olmak üzere toplam kapalı alan 115 m2`dir. Taşınmazın alt katında; salon, mutfak, banyo ve hol bölümleri üst katında ise 3 oda, banyo ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Halihazırda boş konumdadır.

Taşınmazın bulunduğu bina 145,24 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, bitişik nizam tarzında bodrum, zemin, 3.normal ve çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz binanın bodrum katında kapalı otopark ve bina girişi olup zemin katında; 1ve 2 bb. nolu meskenler, 1.katında; 3 ve 4 bb. nolu meskenler, 2.katında; 5 ve 6 bb. nolu meskenler ve 3.katında; 7 ve 8 bb. nolu dubleks meskenler olmak üzere binada toplam 6 adet bb. bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat hizasından olup, Mesut Sokak üzerinden doğu cephesinden yapılmaktadır. Girişinde ve ortak alanlarının yer döşemeleri mermer kaplamalı duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramalı olup korkuluklar alüminyum doğramalıdır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Binanın ısınma sistemi doğalgazlı/kombilidir. Binada kapalı otopark mevcuttur.

Not: 18.07.2013 tarihli/878 belge numaralı Yapı Ruhsat Belgesi bulunmaktadır.

         12.01.2015 tarihli/017 belge numaralı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.