Eskişehir Sivrihisar Dümrek Mahallesinde Hisseli Tarla

Vakıftan 2825m2

Özellikler

Tapu no 6842
Pafta Ankarai27d16-a
Ada 0
Parsel 1432
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisseli Evet

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yensiz Mevki, 1432 no’lu parsel,

Eskişehir Sivrihisar Dümrek Mahallesinde Hisseli Tarla

Açıklama

Ulaşım: Ankara-Eskişehir yolu üzerinde Ankara istikametinde ilerlenirken Sivrihisar kavşağını geçtikten ~ 15 km. sonra sola Yunus Emre Köyü yoluna dönülür. Bu yol üzerinde yaklaşık 7 km. sonra sola Dümrek Yolu’na dönülür. Daha sonra kuzeybatı yönünde Zeyköy yönüne doğru ilerlenir. Konu taşınmaz bu yolun ~ 3. km’sinde sol tarafta, yola 3. parsel konumundadır. Taşınmaz, Eskişehir İl merkezine yaklaşık 125 km., Sivrihisar İlçe Merkezi’ne 25 km., Dümrek Mahallesi yerleşik alanına 3 km. mesafe uzaklıktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Dümrek Mahallesi ve Zeyköy Köyü bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge içerisinde; taş ocakları ile benzer nitelikte çok sayıda boş tarla bulunmaktadır.

Özellikler:  1/4 Hisse oranına sahip tarlanın hisse payı büyüklüğü 2,825 m2 dir. Taşınmazın konumlandığı kuzeybatı cepheden kadastral yola yaklaşık 107 m. cephelidir.  Parsel Dümrek-Zeyköy yoluna 3. parsel konumundadır.  Parselin sınırları çevrili değildir.  Parsel üzerinde herhangi bir sulama sistemi bulunmamakta olup, ekili/dikili/sürülü durumda değildir. 

Taşınmazın konumlandığı 1432 no’lu parsel 11.300,00 m2 yüzölçümüne sahip olup amorf bir forma sahiptir ve hafif eğimli bir topoğrafyadadır.

Not: Tapu kayıt belgesine göre konu taşınmaz üzerinde herhangi bir ipotek, haciz veya kısıtlayıcı şerh bulunmamaktadır.