COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Osmangazi Mahallesinde 90 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9344
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 13154
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Osmangazi Mahallesi, Hacı Ömer Sokak, No:15/2

Eskişehir Odunpazarı Osmangazi Mahallesinde 90 m2 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Osmangazi Mahallesi, Hacı Ömer Sokak, No:15/2 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için , şehrin merkezinde yer alan Atatürk Bulvarı üzerinden batı istikametinde ilerlerken bu bulvarı dik kesen Vali Ali Fuat Güven Caddesine girilir. Bu cadde üzerinden kuzey istikametinde ilerlerken caddenin sonundan sola dönülüp Basın Şehitler Caddesine girilir. Bu cadde üzerinden batı istikametinde yaklaşık 200 m ilerledikten sonra bu caddeyi dik kesen Yeşilyalı Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde güneybatı istikametinde ilerlerken bu sokağı dik kesen Çetinkaya Sokağına girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 100 m ilerledikten sonra bu sokağı dik kesen Hacı Ömer Sokağına girilir. Bu sokak üzerinde güneydoğu istikametinde yaklaşık 50 m ilerledikten sonra sol tarafta bulunan Ekif Apartmanı dış kapı numarası 15 olan binanın zemin katında yer alan 2 bb. nolu meskendir. Şehir merkezine 1-2km mesafesinde olup Basın Şehitler Caddesi üzerinden geçen minibüslerle ulaşım sağlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz Zemin Kat 2 numaralı bb.bina giriş cephesine göre arka tarafta, merdivenden çıkınca sol tarafta yer almaktadır. Konum olarak doğu yönüne cephelidir. Taşınmaz 90 m2 kapalı alanlı , 2 oda, salon, antre, mutfak, banyo ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Tapu kütüğünde ve senedinde 1. kat yazmasına rağmen giriş bodrum kat hizasından olması nedeniyle 2.kat görünümündedir. Halihazırda boş konumdadır.

Taşınmazın bulunduğu bina 232,33 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, bitişik nizam tarzında bodrum, zemin ve 2.normal katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz binanın bodrum katında; otopark, rüzgarlık ve kombi rezerv alanı, zemin katında; 1-2 bb. nolu meskenler, 1.katında; 3-4 bb. nolu meskenler, 2.katında; 5-6 bb. nolu meskenler olmak üzere binada toplam 6 adet bb. bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat hizasından olup, Hacı Ömer Sokak üzerinden batı cephesinden yapılmaktadır. Girişinde ve ortak alanlarının yer döşemeleri mermer kaplamalı duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramalı olup merdiven korkuluklar alüminyum doğramalıdır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Binanın ısınma sistemi doğalgazlı/kombilidir.

Not: 13.10.2008 tarihli/0685 belge numaralı Yapı Ruhsat Belgesi bulunmaktadır

         08.06.2010 tarihli/0355 belge numaralı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.