1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskişehir Odunpazarı Greenpark Orman Evleri'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 87m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17940
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 19743
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm G blok-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mahallesi Gökler Sokak Greenpark Orman Evleri G blok No:3 K:Z D:1 Odunpazarı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Greenpark Orman Evleri sitesinin G bloğunun zemin katında, blok giriş cephesi (Gökler Sokak cephesi) karşımıza alınarak binaya bakıldığında, binanın sağ tarafında yer alan Gökler Sokak ve arka bahçe cepheli 1 nolu meskendir. Meskenin, Gökler Sokak cephesi kuzeybatı, arka bahçe cephesi ise güneydoğudur. Mesken mevcut onaylı mimari projesinde; salon + 2 yatak odası + hol + mutfak + banyo + wc + 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Odunpazarı Belediyesi İmar Arşivinde ise wc alanlarının çamaşır odasına dönüştürülmesi değişikliği için I, G ve H blok olarak onaylanmış bir tadilat projesi mevcut olup proje tapuya intikal ettirmemiştir. Mevcut onaylı mimari projesi üzerinden yapılan hesaplamaya göre dairenin brüt kullanım alanı yaklaşık 87,00 m2 dir. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Binada yüzme havuzu ve asansör bulunmaktadır.

Greenpark Orman Evleri Sitesi A,B,C,D,E,F,G,H,I ve K olmak üzere 10 bloklu olarak, 3.769,52 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda A ve B bloklar 2 bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı, C,D ve E bloklar bodrum + zemin + 3 normal kat + Çatı, F.G.H.I ve K bloklar bodrum + zemin + 2 normal kat + Çatı katlı olarak inşa edilmiştir. A,B,C ve D blokların girişi Nabi Avcı Bulvarı (eski Gençlik Bulvarı) üzerinden, E ve F blokların girişi Hasretlik Sokak üzerinden, G. HI ve K bloklanın girişi ise Gökler Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bloklar U biçiminde konumlandırılmış olup iç bahçe alanı çocuk parkı ve açık yüzme havuzu olarak düzenlenmiştir. Gayrimenkulün yer aldığı G bloğun kapı numarası Gökler Sokak üzerinden 3 olarak verilmiştir..

Meskenin yer aldığı G bloğun dış cephelerinde mantolama yöntemiyle yalıtım yapılmış olup cephelerin kısmi bölümleri dekoratif tuğla ile kaplanmış, geri kalan kısımları ise dış cephe boyası ile boyanmıştır. Binada katlar arası ulaşım asansör ve merdivenler yardımıyla sağlanmakta olup binanın giriş holü, merdiven holleri ile merdiven basamakları mermer kaplı, bina giriş kapısı camlı alüminyum doğramadan, merdiven trabzanları ise paslanmaz alüminyum doğramadan imal edilmiştir. Binada yer alan bağımsız bölümlerin ısınması doğalgaz kombi kalorifer sistemi ile sağlanacak şekilde teşkilatlandırılmışt

Ulaşım: Taşınmaz, Eskişehir Odunpazarı ilçesi, Gültepe Mahallesi, Gökler Sokak Greenpark Orman Evleri G blok No:3 K:Z D:1 posta adresinde yer almakta olup, tapuda Odunpazarı ilçesi, Gültepe Mahallesi, 125-D-01-A-1-5 pafta, 3.769,52 m2 yüz ölçümlü, 19743 ada 1 parsel G blok Üzerinde yer alan zemin katta konumlu 1 nolu meskendir. Taşınmazın konumlu olduğu Greenpark Orman Evleri Sitesi, Eskişehirlinin şehir merkezinden yaklaşık 4,5 km uzaklıkta ve şehir merkezin güneybatısında bulunan Gültepe Mahallesinde, bölgenin ana arterlerinden olan Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvan (eski Gençlik Bulvarı) ile Hasretlik Sokak kesişimi üzerinde yer almaktadır. 

Not: Taşınmaz tapuda Yıldıztepe Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapuda 7984 ada 5 parselken 19743 ada 1 parsel olarak değişmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.