COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Eskişehir Odunpazarı Alanönü Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17039
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 1273
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alanönü Mah. Esengöl Sok. Alanönü Konutları-1 B Blok No:3/3 Odunpazarı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: 3 no'lu bağımsız bölüm, binanın 1. katında, bina girişine önden bakıldığında arka cephede yer almakta olan meskendir. Taşınmaz projesinde salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 balkon alanlarından oluşmaktadır ve brüt 110 m2 alanlıdır. Zemin döşemeleri, duvar boyaları, mutfak dolapları ve banyo döşemeleri bakımlıdır.

Konu taşınmazın bulunduğu 1273 ada 23 no'lu parsel 1238,36 m2 yüzölçümüne sahip olup, üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş, 2 bodrum, zemin, 2 normal kattan oluşmakta olan 4 adet blok mevcuttur. Blokların etrafı çevrili değildir. A blok girişi Yılmazel Sokak üzerinde, B ve C blok girişleri Esengöl Sokak üzerinden ve D Blok girişi Arapdede Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu B blokun 2. bodrum, 1. bodrum, zemin ve 2 normal katında her katta 2 adet mesken olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm mevcuttur. Ana taşınmazın dış cephesi akrilik boyalı olup, merdiven ve sahanlıklar mermerdir. Bina girişi Esengöl Sokak üzerinden, zemin kat seviyesinden, güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Eskişehir ili, Odunpazarı ilçesi, Alanönü Mahallesi, Esengöl Sokak, Alanönü Konutları B Blok, No: 3’te konumlu 3 nolu bağımsız bölümdür. Tarif olarak; Hicri Sezen Caddesi üzerinde, Odunpazarı Evleri yönünde ilerlerken, yol bitiminden sola Terziler Sokak'a girilir ve buradan 2. soldan Esengöl Sokak'a dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde sol cephede yer almaktadır. Taşınmaza yakın konumda Odunpazarı Evleri mevcuttur. Bölgede 3-4 katlı, betonarme karkas tarzda inşa edilmiş, bitişik nizam konut nitelikli yapılaşma hakimdir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.