Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Esenyurt Akevler Mahallesi'nde 153 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 153m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23107
Metre Kare:
153m2
Ada:
3134
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
09/02/2015
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Akevler Mahallesi, 1062. Sokak, No: 5A (B.B. No: 1) Esenyurt / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler:  Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; 3134 ada 6 parsel numaralı, 500,00 m² yüzölçümüne sahip arsa üzerine, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projesine göre binanın bodrum katında, zemin katta yer alan 2 adet dükkana ait depo eklentileri, sığınak ve enerji odası; zemin katında, 2 adet dükkan ve kuzeybatı cepheden sağlanan bina girişi; normal katların her birinde 4'er adet mesken olmak üzere bina dahilinde toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır.

1 bağımsız bölüm numaralı "Depolu Dükkan" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün bodrum ve zemin katlarında, kuzeybatı cepheden sağlanan bina girişine göre arka tarafta, 1062.Sokak üzerinden binaya bakıldığında sol tarafta yer almakta olup kuzeydoğu ve güneydoğu cephelidir. Taşınmazın kuzeydoğu yönden 1062.Sokak'a yaklaşık 5 metre cephesi ve yaklaşık 22 metre derinliği bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre; bodrum katında tek hacim depo eklentisi dahilinde brüt 52 m², zemin katında ise dükkan ve lavabo-WC hacimleri dahilinde brüt 101 m² olmak üzere toplam brüt 153 m² alanlıdır. Mahallinde projesinden farklı olarak; zemin katta bodrum kat depo kısmına iniş merdiveni iptal edilmiş, wc alanı inşa edilmemiş, bina merdiven holünden yaklaşık 1 m² alınarak wc alanı oluşturulmuş, bina merdiven basamaklarının altında yaklaşık 2 m² alanlı küçük depo alanı oluşturulmuş olup, bodrum kat depo kısmı 2 nolu dükkanın depo kısmı ve sığınak alanı ile birleştirilmiş vaziyette kullanılmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.