Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Tepecik Mahallesi'nde Yola Cepheli 17 Dönüm Tarla

Şirketten 17304m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18980
Metre Kare:
17304m2
Ada:
109
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tepecik Mahallesi, Köyönü Mevkii, 109 Ada 2 Nolu Parsel Pasinler / ERZURUM

Açıklama

Özellikler: Erzurum ili, Pasinler ilçesi, Tepecik Mahallesi, Köyönü Mevkii, 109 ada 2 nolu parselde konumlanmaktadır. Taşınamaz 17.304,45 m² yüz ölçümüne sahiptir ve "Tarla" vasıflıdır. Parsel eğimsiz ve düz topografik yapıya sahip arazi parçası üzerinde yer almakta olup amorf geometrisindedir. Parsel tüm cephelerinde kadastro yollarına cephelidir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Sulaması bölgede yer alan sulama kanalları vasıtası ile yapılabilmektedir.

Taşınmaza ulaşım mahalle merkezinden Köyönü Mevkii’ ye ulaşımı sağlayan kadastro yolları vasıtası ile sağlanabilmektedir. Tarla Tepecik Mahallesi yerleşim alanına yaklaşık 350 - 400 m mesafededir. Pasinler Belediyesi' nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz belediye mücavir alanı sınırları içerisinde olup uygulama imar planı kapsamı dışında kalmaktadır. Erzurum - Erzincan - Bayburt Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı' na göre parsel "Tarım Alanı" nda kalmaktadır.

Not: Botaş A.Ş. Genel Müdürlüğü lehine 1.453,05 m² lik kısımda daimi irtifak hakkı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.