Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Tepecik Mahallesi'nde Yola Cepheli 17 Dönüm Tarla

Şirketten 17304m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18980
Metre Kare:
17304m2
Ada:
109
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tepecik Mahallesi, Köyönü Mevkii, 109 Ada 2 Nolu Parsel Pasinler / ERZURUM

Açıklama

Özellikler: Erzurum ili, Pasinler ilçesi, Tepecik Mahallesi, Köyönü Mevkii, 109 ada 2 nolu parselde konumlanmaktadır. Taşınamaz 17.304,45 m² yüz ölçümüne sahiptir ve "Tarla" vasıflıdır. Parsel eğimsiz ve düz topografik yapıya sahip arazi parçası üzerinde yer almakta olup amorf geometrisindedir. Parsel tüm cephelerinde kadastro yollarına cephelidir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Sulaması bölgede yer alan sulama kanalları vasıtası ile yapılabilmektedir.

Taşınmaza ulaşım mahalle merkezinden Köyönü Mevkii’ ye ulaşımı sağlayan kadastro yolları vasıtası ile sağlanabilmektedir. Tarla Tepecik Mahallesi yerleşim alanına yaklaşık 350 - 400 m mesafededir. Pasinler Belediyesi' nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz belediye mücavir alanı sınırları içerisinde olup uygulama imar planı kapsamı dışında kalmaktadır. Erzurum - Erzincan - Bayburt Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı' na göre parsel "Tarım Alanı" nda kalmaktadır.

Not: Botaş A.Ş. Genel Müdürlüğü lehine 1.453,05 m² lik kısımda daimi irtifak hakkı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.