0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Horasan Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi'nde 4+1 160 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 160m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16671
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
160m2
Ada:
239
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
18
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
19/09/2005
Ruhsat Tarihi:
10/03/2003
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi, Tuba Sokak, No:30, Kerimoğlu Apt. Kat:1 D:3 (İç kapı numarası1-)

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, ulaşımın kolay ve sürekli olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 1. kat 3 bağımsız bölüm numaralı mesken mimari projesine göre brüt 160 m2 kullanım alanına sahiptir. Bina girişinin üst kısmında bulunan mesken doğu ve batı yönlerine cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz hol, salon, mutfak, 4 oda, banyo ve wc hacimlerinden oluşmakta olup taşınmazın batı cephesine balkon hacmi eklenmiştir.İç kapı numarası 1'dir.

Ana taşınmaz 239 ada 7 parsel sayılı 264 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde bulunmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bina mimari projesinde ve mevcut durumuna göre zemin kat ve 2 normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Tuba Sokak üzerinde orta kısımda konumlu binanın girişi sokak cephe hattı üzerinden, binanın batı cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Mimari projesine göre binanın zemin katında bina girişi, 1 ve 2 bağımsız bölüm nolu dükkanlar, 1. normal katında 3 bağımsız bölüm numaralı, 2. normal katında 4 bağımsız bölüm nolu meskenler bulunmakta olup, bina dahilinde 2 adet dükkan ve 2 adet mesken olmak üzere 4 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Çatı sistemi ahşap karkas üzeri oluklu galvaniz sac kaplı binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boya kaplı, bina giriş kapısı camlı demir ferforje, bina giriş sahanlığı, merdiven basamak ve sahanlıklar brüt beton kaplı, duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalı olup merdiven korkulukları demir doğramasıdır. Bölgenin çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Ulaşım: Bölgede taşınmazın güneyinde bulunan Yeni Kars Caddesi ana arter olup ulaşım bu cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sürekli olarak sağlanmaktadır.

Not: 10.03.2003 tarihli Yapı Ruhsatı ve 19.09.2005 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır. İç kapı numarası 1'dir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.