0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Horasan Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 137m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18229
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
137m2
Ada:
240
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
25/10/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
11

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi, Tuba Sokak No: 35/11 HORASAN/ERZURUM

Uzman Görüşü

İlçe merkezine yürüme mesafesinde, banka şubeleri, okullar ve marketlere yakın konumda, Brüt 137.00 m2 ARA KAT ARKA CEPHE DAİRE

Açıklama

Özellikler: 11 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz zemin katta bulunan bina giriş kapısını karşımıza aldığımızda 1. katta sol yan ve arka cephede konumludur. Taşınmaz projesinde ve yerinde yapılan incelemelerde yaklaşık brüt 137 m2 alana sahiptir. Daire, salon, 3 adet yatak odası, mutfak, banyo, duş, WC, antre+ hol ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkul bitişik nizam tarzında, betonarme karkas yapı sisteminde tek blok olarak projelendirilmiştir. Ana taşınmaz mimari projesine göre bodrum kat + zemin kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta, depo, sığınak, ısı merkezi ve binadaki meskenlere ait kilerler bulunmaktadır. Zemin katta bina girişi ve 5 adet iş yeri bulunmaktadır. Her bir normal katta ise 6 adet mesken bulunmaktadır. Binada 5'i işyeri, 30'u mesken olmak üzere toplam 35 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadan mamül olup, alüminyumdan mamül rüzgarlık mevcuttur. Binada 1 adet asansör bulunmakta olup, ısınma merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesinde mantolama uygulaması mevcut olup üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana taşınmaz bina girişi kuzeydoğu cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Asansör bulunmaktadır.

Taşınmazın yakın çevresinde Horasan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Mehmet Gök Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstasyon Camii ve Ziraat Bankası Horasan Şubesi yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sorunu bulunmayıp, bahse konu gayrimenkul ilçe merkezine yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yer aldığı bölge gelişmekte olan yerleşim bölgelerinden biri olup, altyapısı ve yapılaşması devam etmektedir. Bölgede, alışveriş merkezleri, resmi kurumlar, eğitim ve sosyal tesisler mevcuttur. Bölge ağırlıklı olarak 3­-4 katlı eski ve yeni yapılar ile 1­2 katlı müstakil evlerden oluşan konut ve ticari alanıdır.

Not: 25/10/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.