Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Edirne Uzunköprü Cumhuriyet Mahallesinde 3+1 130 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Tapu no 9236
Ada 852
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Edirne ili, Uzunköprü Ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Yonca Sokak, No: 20, Daire: 11

Açıklama

Ulaşım: İnönü Caddesine girilir ve güney istikamette yaklaşık 600 m. ilerlenerek sağa Şehit Jandarma Çavuş Şenol Sokağa girilir ve bu sokak üzerinden tekrar ilk sağa Yonca Sokağa dönülür. Taşınmazın konumlu olduğu 20 dış kapı numaralı bina sokağın sağ kolda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde; benzer tarzda inşa edilmiş 3- 4-5 katlı konut binaları, boş parseller, Zahireciler Sitesi ve mahalli ticarethaneler konumludur. Ana taşınmaz Uzunköprü Belediyesi yetki sınırlarında konumlu olup alt yapı eksik vaziyettedir. Bölge genelde orta gelir grubunca tercih edilmektedir. Taşınmaza ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 
Özellikler: 11 bağımsız bölüm nolu taşınmaz 3. normal katta bina girişine göre sağ arka cephede konumlu olup yaklaşık yasal brüt toplam 130 m2 kullanım alanına sahiptir. Salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc, antre-hol ve 2 adet balkon hacimlerinden ibarettir. Salon ve oda hacimlerinde zeminler laminant parke kaplı olup duvarları alçı üzeri saten boyalıdır. Islak hacimlerde zeminler seramik kaplı olup duvarları fayans kaplıdır. Mutfak dolapları lamine malzemeden imal edilmiş olup tezgahı granittir. Mutfak tezgahının kırıldığı kullanılmaz durumda olduğu görülmüştür. Banyo vitrifiyeleri tamamlanmış durumdadır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı, iç mekan kapıları ise Amerikan panel kapıdır. Taşınmazın pencereleri P.V.C. mamulden imal edilmiş olup çift camlıdır. Meskenin ısınması merkezi kalorifer ile sağlanmaktadır. Taşınmaz kısmen bakımsız durumdadır.
Ana taşınmaz; 1.217,15 m2 yüzölçümlü, "5 KATLI BETONARME BINA VE ARSASI" vasıflı, 852 ada 12 nolu parsel üzerine 3B yapı grubunda, betonarme tarzda inşa edilmiştir. Ana taşınmaz onaylı mimari projesine göre; bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmakta olup toplam 5 katlıdır. Ana taşınmazın bodrum katında 1 adet iş yeri, iş yerine ait kapalı otopark, kazan dairesi ve kömürlük eklentileri, zemin kat ve 3 normal katın her birinde 3 er adet mesken konumlu olmak üzere toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın girişi Yonca Sokak üzerinden binanın zemin katından sağlanmaktadır. Binanın giriş holü zemini, kat holleri ve merdivenleri mermer kaplı olup duvarları alçı üzeri saten boyalıdır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama mamulden imal edilmiştir. Binanın dış cepheleri ısı yalıtım malzemesi ile kaplı olup üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör ve açık otopark alanı mevcuttur.