COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Keşan Saral City'de 3+1 135 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12870
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 143
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm C Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BEĞENDİK MAHALLESİ MERİÇ YOLU NO:143 SARAL CİTY; (34 ADET MUHTELİF BLOKLARDA DAİRE) KEŞAN/EDİRNE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz  3 oda, salon, 2 banyo, WC, hol ve 2 balkondan oluşmakta ve 135 m2 kullanım alanlıdır. Isıtma sistemi merkezi kaloriferdir. İç kapılar ahşap, dış kapı çeliktir. Pencereler PVC doğrama ve çift camlıdır. Mutfakta granit tezgah ve ahşap dolap, banyoda dolaplı lavabo ve klozet mevcuttur.
37.481,64 m² alanlı 143 ada 1 nolu parsel üzerinde 11 adet blok nizam konut amaçlı yapı mevcuttur. Bu blokların tamamı Saral City olarak anılmaktadır. Sitede otopark, kamelya, aqua park, yüzme havuzu, çocuk parkı, kafeterya vb. ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Ayrıca C blok bodrum katında projelenmiş kapalı havuz, sauna ve spor salonu bulunmakta olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.
Ulaşım: Bloklar Saral City Sitesi içerisinde yer almakta olup konum olarak, E-5 Karayolu’na 3400 m, Keşan Çarşı 
merkezine 6400 m mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde Beğendik TOKİ Konutları ve tarla nitelikli boş taşınmazlar yer almaktadır. Bölgede toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaydır.