COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Kiremitocağı Mahallesi'nde 3+1 122 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 122m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11745
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 401
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kiremit Ocağaı Mah.Günel Sok.A Blok No:1/1 Merkez/Düzce

Düzce Merkez Kiremitocağı Mahallesi'nde 3+1 122 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza tarif olarak Eski Bağdat Caddesi üzerinden Ural Sokağa doğru girilir. Yaklaşık 60 m sonra sola Kadırga Sokak istikametine dönülür ve yaklaşık 70 m sonra sağa Günel Sokak istikametine dönülür.Taşınmazın bulunduğu site sokak üzerinde soldaki ilk parsel yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile Kadırga Sokak üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özellikler: Gayrimenkul, Kiremitocağı Mahallesi, 401 Ada 3 Parsel üzerinde yer alan 1 kapı nolu binada,zemin katta konumlanmış olan 1 bağımsız bölüm no.'lu dairedir. Projesinde yaklaşık 122 m2 brüt alanlı olup salon, 3 oda, mutfak, hol, banyo, wc hacimlerinden oluşmaktadır. Isıtma sistemi doğalgaz yakıtlı kombidir. 

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 1.939 yüz ölçümlü arsa üzerine A, B ve C blok olmak üzere, betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Taşınmazın yer aldığı A blok, parselin batı sınırında konumlu ve zemin, 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlıdır. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. Merdiven sahanlıkları ve basamak kaplaması mermerdir. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Binaya ait asansör bulunmamaktadır.