COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Aziziye Mahallesinde 96 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12454
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 0
Parsel 1177
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 06/06/2018
Ruhsat Tarihi 08/01/2016
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aziziye Mahallesi, Şehit Ramazan Gel Caddesi, No:2/6, Kat: 2, Daire:6 Merkez/Düzce

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı ile Şehit Ramazan Gel Caddesi kesişiminde konumlu, Anadolu Lisesi, Atatürk Devlet Hastanesi, Diş Hastanesi, Göz Hastanesi ve Emniyet Müdürlüğüne çok yakın mesafede, Kat mülkiyetine geçilmiş olması önemli avantaj, 2 oda salon 96.00 m2 ARA KAT DAİRE

Ulaşım: Düzce ili, Merkez ilçesi, Aziziye Mahallesi’nde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Düzce merkezde İstanbul Caddesi üzerinde batı yönde ilerlerken kuzey yönde bulunan Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı’na girilir. Bu bulvar üzerinde kuzey yönde yaklaşık 35 m ilerlenir ve sol kolda bulunan Şehit Ramazan Gel Caddesine dönülür. Taşınmaz bu iki cadde kesişiminde sağ tarafta konumludur. Yakın çevresinde; ayrık nizamda inşa edilmiş orta gelir seviyesine sahip ailelerce zemin katta ticari normal katlarda mesken olarak kullanılan 3­4 katlı yapılar bulunmaktadır. Ayrıca taşınmaz Anadolu Lisesine, Atatürk Devlet Hastanesine, Diş Hastanesine, Göz Hastanesine, Düzce Emniyet Müdürlüğüne yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür. Bölge, Düzce Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup, tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Özellikler: 6 no’lu bağımsız bölüm incelenen mimari projesine göre binanın 2. normal katında, bina girişine göre sağ tarafta konumludur. Yaklaşık brüt 96 m2 kullanım alanı içerisinde; antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Konu taşınmazın kat, kattaki konum ve kullanım alanı olarak projesine uygun inşa edildiği, iç mekan özelliklerinin ise Daire giriş kapısı çelik,pencereler pvc malzemeden imal edilmiş olup iç kapı kasa ve kanatlarının tümü monte edilmemiş vaziyettedir. Mesken ıslak zeminleri seramik,kalan tüm zeminleri laminant parke kaplamadır. Duvarlar sıva üstü saten boyalıdır.Mutfak dolap ve tezgahı monte edilmemiş vaziyettedir. Banyoda duş teknesi bulunmakta olup klozet henüz takılmamıştır. Dairenin ısıtma sistemi doğalgaz kombili olup halihazırda kombi ve radyatör montajı yapılmamıştır. Konu mülk natamam durumda olup tamamlanma oranı yaklaşık %85’tir.

Taşınmazın konumlu olduğu parsel 553 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde bir adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina betonarme karkas yapı tarzında ve ayrık nizamda inşa edilmiştir. Projesinde ve yerinde; bodrum, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Bodrum katında ortak alanlar ve zemin kattaki 5 adet dükkana ait depolar, zemin katta 5 adet depolu dükkan, 3 normal katın her birinde 3’er adet mesken bulunmaktadır. Bina toplam 14 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi yerinde ve projesinde zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası kaplıdır.

Not: :06/06/2018 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) ve 08/01/2016 tarihli yapı ruhsatı  09.01.2016 tarihli Yeni yapı Ruhsatı bulunmaktadır.