COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Gölyaka İmamlar Mahallesi'nde 53 m2 Dükkan

Bankadan 53m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16810
Metre Kare 53m2
Ada 142
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 17
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 26/08/2011
Ruhsat Tarihi 17/06/2004
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İmamlar Mah. Can Sok. No:3/B Gölyaka/Düzce

Açıklama

Özellikler: 2 nolu bağımsız bölüm binaya güney cephede bulunan Can Sokak üzerinden bakıldığında soldan 2. dükkan, ana giriş kapısının solunda konumludur. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre tek hacimli olup 53 m2 alanlıdır.

Ana gayrimenkul parsel üzerinde tek blok olarak inşa edilmiştir. Konu taşınmazın konumlu olduğu bina, TKGM sistemindeki kat irtifakı projesine ve Gölyaka Belediyesindeki onaylı mimari projesine göre zemin + 1 normal katlı projelendirilmiş olup 7 bağımsız bölüm bulundurmaktadır. Binanın zemin katında 5 adet dükkan ve bina girişi, 1. normal katında 2 adet mesken yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup ana giriş kapısı camlı demir doğramadır. Binada ısınma doğalgaz kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Cumhuriyet Caddesi üzerinde güney istikametinde ilerlerken sola Can Sokağa dönülür. Can Sokak üzerinde yaklaşık 50 metre ilerledikten sonra konu taşınmaz sol kolda yer almaktadır. 

Not: 17.06.2004 tarihli Yapı Ruhsatı ve 26.08.2011 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.