Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Silvan Bağlar Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23360
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
160m2
Ada:
7
Parsel:
22
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Diyarbakır İli, Silvan ilçesi, Bağlar Mahallesi, 832 Sokak, No:2, Özcanlar Apartmanı, K:Asma, D:4,

Açıklama

Özellikler: Diyarbakır İli, Silvan ilçesi, Bağlar Mahallesi, 832 Sokak, No:2, Özcanlar Apartmanı, K:Asma, B.B.:4 posta adresinde konumludur. Gayrimenkulün bulunduğu bina; 1049,66 m2 yüzölçümlü, düzgün geometrik yapıda, eğimsiz arazi alanı içerisinde konumlanmış parseldedir. Taşınmazın bulunduğu bina güney yönde Diyarbakır Caddesine ve diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Bina betonarme karkas yapı strüktüründe, bodrum , zemin,asma+6 normal kat ve teras katlı olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmaz bodrum katta depo, sığınak, zemin katında; 1 adet mesken, 10 adet dükkan ve bina girişi, asma katında; 4 adet mesken, 1. normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katların her birinde 4 adet mesken bulunmakta olup bina toplam 44 adet bağımsız bölümden meydana gelmektedir. Bina girişi projesinde ve mevcutta zemin kat ve fiilen kuzeybatı cephede zemin katta giriştir. Bina giriş kapısı alüminyum camlıdır. Merdiven boşlukları mermer kaplama olup korkuluklar alüminyum doğramadır.

Asma Kat, 4 Bağımsız Bölüm Nolu mesken, bina girişine göre katın sol arka cephesinde konumlu olup kuzeydoğu yönüne cephelidir. Bağımsız bölüm projesinde brüt 160 m2 alanlıdır. Taşınmaz 3 oda, salon, mutfak ,banyo ,antre hol ve lavabo-wc bölümünden oluşmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.