COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Kayapınar Dubleks 5+1 Daire B blok

Şirketten 5 + 1 255m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 2415
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 255m2
Ada 1030
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Diyarbakır ili, Kayapınar ilçesi, Medya Mah., 174. Sokak Yılmaz Sitesinde B/9/17

Diyarbakır Kayapınar Dubleks 5+1 Daire B blok

Açıklama

Ulaşım: Yılmaz Güney Caddesi üzerinden Tekel Caddesi istikametinden ilerlerken sağa 174. sokağa dönülerek taşınmazın yer aldığı siteye varılır. Bölgede, Forum AVM, Yılmaz Güney Caddesi, Tekel Caddesi, Gavsi Geylani Cami yer almaktadır. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkullerin ulaşım imkanları çeşitlidir. Toplu taşıma ile kolay erişilebilirliğe sahiptir. 

Özellikler : Taşınmazın konumlu olduğu parsel üzerinde 2 adet blok bulunmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu A blok, parselin güneydoğusunda yer alan bloktur. Konu taşınmaz 9. Kat 17 b.b. nolu dubleks mesken projesinde kuzey yönünden sağlanan bina girişine göre sağ tarafta yer almakta olup batı, kuzey ve güney cephelidir. Bina girişi zemin kattan ve kuzey yönünden yapılmaktadır. Ana taşınmaz bodrum + zemin +9 normal kat +t eras kattan oluşmakta olup bodrum katında; sığınak, Zemin katında: bina girişi, 4 adet dükkan ve 1 adet kapıcı dairesi, 1 ila 8. normal katlarda ise 2’şer adet mesken, 9. normal katında ise 2 adet dubleks mesken olmak üzere 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

9. normal katı Salon-3 Oda-Antre- 2 Balkon-Mutfak-Banyo-Wc’den müteşekkil olup , yaklaşık brüt 190m², teras katı ise 2 oda ve 1 balkondan müteşekkil olup yaklaşık brüt 65 m²' dir. Toplamda yaklaşık brüt 255m²' dir. 

Not: Bu gayrimenkul'de KDV muafiyeti olup, satışında +KDV doğmamaktadır. Alım satım masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.