Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Çınar Düzova Mahallesi'nde Hisseli 12478 m2 Tarla

Bankadan 12478m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15344
Metre Kare:
12478m2
Ada:
132
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
5/6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Düzova Köyü, 132 ADA 2 PARSEL - ÇINAR/DİYARBAKIR

Uzman Görüşü

Taşınmaz köy yerleşim alanlarına yakınlık ve tarıma elverişli olma avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 132 ada 2 parsel susuz tarla vasfında olup bir kısmının etrafı telle çevrelendiği görülmüştür. 132 ada 2 parselin üzerinde arpa ekili olduğu ve parsel üzerindeki ekili ürün bilgisi tespit edilememiştir. Çevre köyler ile yapılan görüşmelere göre orta derecede verimli sayılabilecek, kuru tarım yapılan bir toprak yapısına sahiptir. Çevre parsellerde tarım amaçlı kullanılan tarlalar, köy yerleşim alanları bulunmaktadır. Parsel üzerinde ise herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Diyarbakır ili, Çınar ilçesi Düzova Köyü, 132 Ada 2 Parsel, Çınar/ DİYARBAKIR adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın ulaşımı karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde bulunan Diyarbakır Mardin Yoluna yaklaşık 9 km mesafededir.

Not: Taşınmazın  5/6 hissesi satılıktır. Hisseye düşen 12.478,80 m2 'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.