1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bismil Köseli Mahallesi Başakşehir Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 185m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13610
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 185m2
Ada 136
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 09/04/2007
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm J Blok 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Köseli Mahallesi, Diyarbakır (Yeniköy) Bulvarı, Başakşehir Sitesi, No:27/J, J Blok, Kat:6, D:26

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: J blok (26) b.b numaralı mesken ana gayrimenkulün 6. katında Bina girişinin sağ arka kolunda, güney-doğu cephelerde yer almaktadır. Gayrimenkul projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı 185 m2`dir.

J blok (26) bağımsız bölüm numaralı meskenin yer aldığı bina, 34.735,97 m2 alanlı, 136 ada, 14 no.lu parsel üzerinde A,B,C,D,E,F,G,H,I,J adı ile adlandırılmış 10 blok bulunmaktadır. 26 no.lu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul B.A.K yapı tarzında, Bodrum Kat + Zemin Kat + 7. Normal Kat + 8.Dubleks Kat olacak şekilde toplam 10 katlı olarak tasarlanıp inşa edilmiştir. J adlı ana gayrimenkulün; bodrum katında ortak kullanım alanları, zemin katında 4 adet adet mesken, 6 normal katın her birinde 4`er mesken ve 7. son katta dubleks 4 adet mesken bulunmakta olup, binada toplam 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş projesine uygun olarak zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi cam mozaik (BTB) kaplamadan yapılmış olup, dış camlar PVC mamulden yapılmıştır. Bina girişi katlar, katlar arası irtibatı sağlayan merdiven basamakları mermer kaplama olup ve duvarlar 1.5 m. kadar mermer üzeri boya kaplamadan yapılmıştır. Bahçe peyzajlı olup, çardaklar, açık otopark alanları ve süs havuzu ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Ulaşım: Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Köseli Mahallesi, Diyarbakır (Yeniköy) Bulvarı, Başakşehir Sitesi, No:27/J, J Blok, Kat:6, D:26, Uavt: 3921100123 posta adresinde kain, tapuda; Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Köseli Mahallesi, 34.735,97 m2 yüz ölçümlü, 136 ada, 14 numaralı parselde kayıtlı, 233/81557 arsa paylı, J blok, 6.katta yer alan, (26) bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşım için Diyarbakır-Batman yolundan Diyarbakır istikametine doğru giderken Tepe kavşağından sağa dönüldükten 900 mt sonra sol kolda konumlu olan Başakkent sitesine ulaşılabilir. Taşınmazın yakın çevresinde Durak Sitesi, Sadık Usta Künefe Salonu, Yeni Devlet Hastanesi, Behram Petrol, Çukobirlik ve Yaşam Beton Santrali bulunmaktadır. Taşınmazın konumu iyi olup, çevresi geniş görüş sahasına hakim ve yakın alanda bulunan parsellerde planlı konut alanı bulunmaktadır. Taşınmaz Bismil Belediyesi imar planı içerisinde yer almaktadır. Bölgenin altyapısı henüz bitmemiş olup, ulaşım sorunu yaşanmamakta ve yeni yerleşim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezinde olup herhangi bir ulaşım sorunu yaşanmamaktadır. Batman Bulvarı üzerinden bütün toplu taşıma araçlarına gün boyu kolayca ulaşmak mümkündür.

Not: 09/04/2007 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.