COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Buğday Pazarı Sitesi 32 m2 Dükkan

Bankadan 32m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12165
Metre Kare 32m2
Ada 571
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm D Blok 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sanayi Mahallesi Batman Bulvarı Bismil Buğday Pazarı Sitesi D Blok No: 152/9 Bizmil / DİYARBAKIR

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Tercih edilen bölgede, TİCARİ YOĞUNLUĞU YÜKSEK mevkide, Batman Bulvarı üzerinden toplu taşıma ile ulaşımı rahat, BUĞDAY PAZARINDA 32 M2 DÜKKAN
Ulaşım:
Taşınmaz, Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Sanayi Mahallesi sınırları içinde Batman Bulvarı üzerinde Buğday Pazarı Sitesi D Blokta yer alan 152/9 kapı nolu (9 bağımsız bölüm nolu) dükkandır. Taşınmaza ulaşmak için; Bismil ilçe merkezinden ayrılan Batman Bulvarı üzerinde Batman istikametinde bir süre ilerledikten sonra sağ tarafta değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu Buğday Pazarına ulaşılır. Mülke özel araçlar ile ve Batman Bulvarı üzerinden toplu taşıma ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgenin altyapı ve ulaşım olanakları kısmen tam olup, altyapı çalışmaları henüz tamamlanmamıştır.
Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre D bloğun zemin katında yer alan 9 bağımsız bölüm nolu (152/9 kapı nolu) dükkandır. 
Taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre zemin kat 32 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz girişi alüminyum cam doğramalı kapıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Konu mülkün bulunduğu Buğday Pazarı 8 adet bloktan (A,B,C,D,E,F,G,H) oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu D Blok 
Bismil Tapu Müdürlüğünde incelenen bila tarih bila sayılı kat irtifakına esas mimari projesine göre zemin kattan oluşmaktadır. Zemin katta 22 adet dükkan olmak üzere D blokta toplam 22 adet yatay kat irtifaklı bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi plastik boya ile kaplıdır. Site çevre duvarı örülmüş olup, iç yollar asfalt ile kaplanmıştır.
Not: 11/10/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.