COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Mevlana Halit Mahallesi'nde 200 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15360
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 200m2
Ada 0
Parsel 6948
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 24/12/2007
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MEVLANA HALİT Mah. URFA Bul. AKBAŞ Apt. A Blok No: 61 /4 / 9 MERKEZMERKEZ / BAĞLAR / DİYARBAKIR

Açıklama

Özellik: Taşınmaz A Blok 9 b.bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 3. katında, mevcut bina giriş cephe hattına göre sol arka cephelerde, ana gayrimenkulün kuzey ve doğu cephelerinde konumludur. Projeye göre 4 oda, salon, antre-hol, mutfak, 2 banyo, wc, 2 balkon şeklinde planlanmıştır. Onaylı mimari projesine göre 200 m² olarak hesaplanmıştır. 

 Ana gayrimenkulün bulunduğu site A, B, (C Blok kapalı otopark) olmak üzere toplam 3 bloktan oluşmaktadır. Site bünyesinde kapalı otopark mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu A Blok; 2 bodrum, zemin, asma, 7 normal kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Onaylı mimari projesine göre A Blok 2.bodrum katında kapalı otopark 1. Bodrum katında sığınak; zemin katında 2 adet dükkan,bina girişi, asma katında dükkanlara ait asma alanları, 1 ila 7. normal katlarında 4’er adet daire olmak üzere A Blokta toplam 30 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın cephesi mantolamadır. Giriş kapısı camlı demir doğramadır. Giriş zemini, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Giriş duvarları ve diğer kısımları ile merdiven kovası boyalıdır. Merdiven korkuluğu demirdir. Projesine göre bina girişinin yeri değiştirilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz Diyarbakır İli, Bağlar İlçesi Mevlana Halit Mah. Şanlıurfa Bulvarı Akbaş Sitesi A Blok No: 61 /4 / 9 Bağlar / DİYARBAKIR posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Şanlıurfa Bulvarı üzerinden Turgut Özal Bulvarı yönünde ilerlerken taşınmazın yer aldığı siteye varılır. Ana ulaşım arterine yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu site Şanlıurfa Bulvarı üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde bulunan Park Ormanına, Mega Center Alışveriş Merkezine 500m. Bağlar Belediyesine 2,5 Km mesafededir. Taşınmazın çevresi Konut+Ticaret fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgedeki yapılaşma oranı %90-95 seviyesindedir.

Not: 24/12/2007 tarihli yapı ruhsatı ve 09/07/2008 tarihli tadilat yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Kayapınar Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.