COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Bağcılar Mahallesinde Yn Yapı Sitesi 58 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11450
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 4514
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A-1 Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bağcılar Mahallesi, 1232. Sokak, Hüseyinoğlu Yn Yapı Sitesi, A-1 blok, No:8-A / 4 Bağlar / DİYARBAKIR

Açıklama

Özellikler: 4 b.bölüm nolu mesken zemin katta bina girişeine göre sol ön cephede ve 53 m² + 5 m² balkon teras kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı A-1 blok parselin güneydoğu köşesinde konumludur. Sitede çevre düzenlemesi ve payzaj çalışmaları tamamlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu A Blok, 4-A yapı sınıfında, ayrık nizamda, 1 bodrum + zemin + 7 normal kat olarak proje ve inşaa edilmiştir. Bina girişi zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın tüm cepheleri ısı yalıtımlı dış cephe kaplamasıdır. Binanın arkasında açık otoparkı ile iç kısmında asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama camlı kapı olup, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise alüminyum doğramadır. A-1 blok bodrum katta ortak alanlar, zemin katta bina girişi ve 4 adet mesken, 1. katta; 4 adet mesken, diğer katların her birinde 2'şer adet mesken olmak üzere toplamda 20 b.bölümden oluşmaktadır. 
Ulaşım: Urfa Bulvarı Caddesi boyunca Şanlıurfa istikametine ilerlerken Diyarbakır şehirler Arası Otobüs Terminalini geçtikten yaklaşık 800 m sonra sola dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz 1232. Sokak ile 1239. Sokak kesişiminde konumlanmış olup, yakın çevresinde benzer tipte siteler, boş parseller ve eğitim kurumları yer almaktadır. Taşınmazın çevresi konut+ticaret fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge orta/üst düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapılaşma oranı %70-80 seviyesindedir. 
Not: 17.07.2014 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.