COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Üçtutlar Mahallesi Anadolu Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 122m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11398
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 2788
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C Blok 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Üçtutlat Mahallesi, Muratevler 8.Sokak, Anadolu Sitesi C Blok No: 1/6 Merkez/Çorum

Çorum Üçtutlar Mahallesi Anadolu Sitesinde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Çorum İli, Merkez İlçesi, Üçtutlat Mahallesi, Muratevler 8.Sokak, Anadolu Sitesi C Blok No: 1/6 numaralı adreste konumludur. Taşınmaza ulaşım için; 23 Nisan Ortaokulu'nun konumlu olduğu Fatih Caddesi. Albayrak Caddesi ve Eşrefhoca Caddesinin kesiştiği kavşaktan kuzeydoğu istikametinde Eşrefhoca Caddesi üzerinde yaklaşık 850 m iledendikten sonra Eşrefhoca Caddesi ve MuratevIer 4.Sokağın kesiştiği noktadan sağa Muratevler 4.Sokağa dönüş yapılır. Muratevler 4.Sokak istikametinde güneydoğu istikametinde yaklaşık 90 m ilerlendikten sonra Hz. Ali Camii'nin konumlu olduğu Muratevler 4.Sokak ile Muratevler 6.Sokağın kesiştiği noktadan sola Muratevler 6.Sokağa dönüş yapılır. Muratevler 6.Sokak üzerinde kuzeydoğu istikametinde 40 m ilerlendikten sonra Muratevler 6.Sokak ile Muratevler 8.Sokağın kesiştiği noktada konumlu olduğu C Blok sağ kolda sarı dış cephe boyalı 1 kapı numaralı binada konumludur. Bölge orta ve üst gelir grubu tarafından tercih edilen 4-6 kat arası eski ve yeni yapılardan oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Üçtutlar Muhtarlığı, Çevreyolu, Hz Ali Camii, Sakarya Ilkokulu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve park alanları gibi röper noktaları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım sorunsuzdur.

Özellikleri: Taşınmaz, konumlu olduğu C Bloğun 1. Normal katında konumlu 6 bağımsız bölüm numaralı mesken bodrum kattan sağlanan bina girişine göre sol arka tarafta kuzeybatı cepheli olarak konumludur. Taşınmaz brüt 122 m2 alana sahip olup: 3 oda, salon, mutfak antre, hol, kiler, banyo. duş, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup iç kapılar ise ahşap kapıdır. Salon ve oda zeminleri ahşap parke kaplı olup mutfak, antre, hol, kiler, balkon ve ıslak zemin hacimleri seramik kaplamadır. Antre, hol, salon ve oda duvarları plastik boyalı, banyo ve duş hacmi duvarları ise zeminden tavan seviyesine kadar seramik kaplamadır. Banyo da ve duş hacminde duşakabin ve klozet mevcuttur. Mutfakta mermerit tezgahlı modüler mutfak dolabı bulunmaktadır. Taşınmazın ısınması kombi ile sağlamakta olup kombisi mevcuttur. 
A-B-C ve D Blolcları olmak üzere 4 adet bina bulunmaktadır. Taşınmaz C Blok da konumlu olup C Blok, bodrum kat zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere toplamda 5 katlıdır. C Blok girişi güney cepheden bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama kapıdır. Binada katlar arası ulaşım merdiven ve asansörle sağlanmaktadır. Bina dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalıdır. Isıtması kombi ile sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 22.11.2004 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.