Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Sungurlu Şekerpınar'da Arsa Payı

Şirketten 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22322
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
145m2
Ada:
969
Parsel:
18
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
14
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hacettepe Mah. Şht. Adil Yıldız Caddesi No:92A/20 Sungurlu/Çorum

Açıklama

Özellikler: Çorum İli, Sungurlu ilçesi, Hacettepe Mah. Şehit Adil Yıldız Cad. No:92A / 20, Konu taşınmazın bulunduğu bina 4.290,14 m2 alanlı 969 ada 18 parsel üzerine ayrık nizamda betonarme karkas yapı cinsinde 2 bloklu olarak inşa edilmesi planlanmıştır. Taşınmazın yerinde yapılan incelemede A Blok inşaatının başlanmadığı görülmüştür. B Bloğun ise 4 bodrum + zemin + 8 normal katın kaba inşasının tamamlandığı tespit edilmiştir. Konu taşınmaz A Blok içerisinde yer almakta olup, A Blok onaylı mimari projesine göre 4 Bodrum + Zemin + 14 normal kat ve teras kattan oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemede A Bloğun; henüz yapımına başlanmadığı sadece B Bloğun inşaatının ise uzun süredir aynı seviyede olduğu ve herhangi bir inşa faaliyetinin olmadığı tespit edilmiştir. A Blok Onaylı Mimari Projesine göre binanın; 4.Bodrum katında, sığınak, 3. Bodrum katında; 3 adet mesken, kapıcı dairesi ile bina girişi 2. Bodrum katında; 4 mesken ve 1. Bodrum katında; 2 mesken ile zeminde yer alan dükkan depoları, Zemin katında; 2 mesken ve 2 adet dükkan ile birlikte 14 adet normal katının her birinde; 4’er mesken (4*14: 56 adet) ve Teras katında; 2 adet mesken bulunmaktadır. Ana taşınmaz toplamda 2 adet depolu dükkan ile 69 adet mesken ile beraber toplamda 71 adet bağımsız bölüm yapılması planlanmıştır. Yapılması planlanan yapının bina girişi 3. bodrum kattan doğu cepheden sağlanacaktır.

Taşınmaz 20 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz A blokta yer almakta olup, ana yapının 3. Normal katında kuzey-doğu cephelidir. 3. Bodrum kat bina girişine göre sağ ön yan cephede yer almaktadır. Projesine göre brüt ~ 145 m2, kullanım alanına sahiptir. Onaylı mimari projesine göre; Antre-hol +3 oda+1 salon +1 mutfak +1 banyo + 1 wc + 1 kiler + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Not :Taşınmaz yapının inşaat ruhsatı süresi dolduğu için inşaatın devam edebilmesi için ruhsat yenilemesi yapılması gerekmektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.