Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Çorum Sungurlu Kavşut Köyünde 8.711 m2 Tarla

Bankadan 8711m2

Özellikler

Tapu no 9904
Ada 184
Parsel 25
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kavşut Köyü, 184 Ada 25 Parsel, Sungurlu/Çorum

Çorum Sungurlu Kavşut Köyünde 8.711 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Çorum İli, Sungurlu İlçesi, Kavşut Köyü, Kızılöz Mevki 184 Ada 25 Parseldir. Ulaşım tarifi olarak, Sungurlu’dan Çankırı yolu istikametine gidilir. Yaklaşık 20 km ilerlenir ve  Kavşut Köyünden doğu tarafında tarla yoluna girilir ve 1300m sonra 184 Ada 25 Parsele ulaşılır. Taşınmaz Kavşut köyü sınırlarında olup güney doğusunda Sungurlu İlçe Merkezi’ne 35 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde tarım arazileri ile orta ve küçük ölçekli tarımsal işletmeleri ve yerleşim alanı bulunmaktadır. Kavşut köyünde bulunan tarlaların kuru ve sulu tarım yapmaya müsait tarım arazileri olduğu görülmüştür. Taşınmazın çevresindeki tarım arazilerinde genellikle arpa, buğday, ayçiçeği, kavun ve tahıl yetiştiriciliği yapılmaktadır.


Özellikler: 184 Ada 25 Parselin yüzölçümü 8.711,61 m2 olup “Tarla” vasıflıdır. Kadastral yola cephesi yoktur. Taşınmaz yaklaşık 40°27'63.74"K ve 34°16'20.73"D koordinatlarında yer almaktadır. Halihazırda boş tarladır. Kavşut Köyüne yaklaşık 2 km mesafede yer almaktadır.

Taşınmaz imar planı dışında, tarla vasfında kayıtlı tarımsal arazilerdir. Taşınmazın Sungurlu Merkez İlçesine 30 km mesafede yer almaktadırlar. İlçede ve köylerde tarlalara genellikle arpa, buğday ve kavun ekilir. Taşınmazın etrafı tarım arazileri ile çevrili olup, parseller üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmaz kuru tarım yapılan tarla arazileridir. Çevre arazilerde çoğunlukla arpa, buğday, kavun ve tahıl yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bölgede genel olarak boşluksuz tarım ve hayvancılık yapılabilmektedir. Taşınmaz düzgün olmayan bir bir geometrik şekle, dikdörtgen şekle sahip olup, taşınmazın başlangıcı ve bitimi arasında yaklaşık % 5'lik bir eğim bulunmaktadır. Taşınmaz 3. Derece deprem kuşağındadır. Taşınmaz üzerinde kuru tarım şartlarında yetiştirilebilecek sebze ve meyve yetiştiriciliği, tahıl üretimi yapmak mümkündür.