1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çorum Sungurlu Aydoğan Mahallesi'nde 8696 m2 Tarla

Bankadan 8696m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16851
Metre Kare 8696m2
Ada 107
Parsel 21
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydoğan Köyü Kurtöldüren Mevkii, 107 ada 21 parsel SUNGURLU / ÇORUM

Uzman Görüşü

Köy yerleşim alanına yakın konumda, topoğrafik olarak hafif eğimli arazi alanında, 8696,69m2 Tam hisseli tarla olmasıyla avantajlıdır.

Açıklama

Köy yerleşim alanına yakın konumda, topoğrafik olarak hafif eğimli arazi alanında, 8696,69m2 TAM HİSSELİ TARLA olmasıyla avantajlıdır.

Özellikler: 107 ada 21 parsel 8696,69m2 alanlı olup topoğrafik olarak hafif eğimli arazi alanında yer almakta geometrik olarak amorf formdadır. Taşınmaz kuru arazi alanında yer almakta olup hava muhalefeti sebebi ile taşınmaza ulaşılamamıştır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Çorum İli, Sungurlu İlçesi, Aydoğan Köyü hudutları içerisinde yer alan tarla vasıflı taşınmazdır. Sungurlu ilçe merkezinden çakırı istikametinde ilerlerken ilçe merkezine yaklaşık 17km mesafede konumlu olan Aydoğan köyüne ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgede kuru tarım yapılan tarlalar bulunmaktadır. Aydoğan Köyü, Sungurlu ilçe merkezine yaklaşık 17 km mesafededir. Ankara-­Samsun karayoluna yakın mesafede konumludur. Bölge genelinde tarım arazileri yoğunlukta olmakla birlikte, köy yerleşim merkezlerinde ikamet amaçlı yapılaşmalar mevcuttur. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.