COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Sungurlu Akpınar Mahallesi'nde 10048 m2 Tarla

Bankadan 10048m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16844
Metre Kare 10048m2
Ada 101
Parsel 208
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpınar Köyü Kızıl Mevkii, 101 ada 208 parsel SUNGURLU / ÇORUM

Uzman Görüşü

Köy yerleşim alanına yakın konumda, Ankara-Samsun karayoluna yakın mesafede, ulaşımı kolay ve düz arazi yapısında, 10048.75m2 TAM HİSSELİ TARLA olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 101 ada 208 parsel 10048,75m2 alanlı olup TARLA vasıflıdır. Topoğrafik olarak hafif eğimli arazi alanında yer almakta geometrik olarak amorf formdadır.Taşınmaz kuru arazi alanında yer almaktadır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.

Ulaşım:  Sungurlu ilçe merkezinden çakırı istikametinde ilerlerken ilçe merkezine yaklaşık 17km mesafede konumlu olan Akpınar köyüne ulaşılır.Taşınmazın bulunduğu bölgede kuru tarım yapılan tarlalar bulunmaktadır. Akpınar Köyü, Sungurlu ilçe merkezine yaklaşık 17 km mesafededir. Taşınmaz Ankara­ Samsun karayoluna yakın mesafede konumludur. Bölge genelinde tarım arazileri yoğunlukta olmakla birlikte, köy yerleşim merkezlerinde ikamet amaçlı yapılaşmalar mevcuttur. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.