1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çorum Korupark Sitesi'nde 282 m2 Villa

Bankadan 6 + 1 282m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18683
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 282m2
Ada 1158
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 16/06/2000
Ruhsat Tarihi 20/04/1994
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koyunbaba Mahallesi, Davut Paşa Sokak, Korupark Sitesi, No:2/A Osmancık / ÇORUM

Uzman Görüşü

Taşınmazın site içerisinde olması, iskan belgesinin olması, 260 m2 geniş kullanımlı olması, kuzey, güney ve doğu cephelerinin bulunması, ulaşımın özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanabilmesi, orta ve üst gelir grubuna hitap eden bölgede konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

İstanbul­ Samsun Yolu ile Ömer Derindere Bulvarı kesiştiği kavşaktan hareketle Ömer Derindere Bulvarı üzerinden ulaşılan konumda, SİTE İÇERİSİNDE brüt 282,00 m2 VİLLA

Özellikler: 1 Numaralı bağımsız bölüm numaralı taşınmaz brüt 260 m2 kapalı alan 22 m2 terasla birlikte toplam 282 m2, zemin katta ;taşınmaz girişi giriş terası ,salon, kiler ,lvb+ wc, mutfak olup kapalı alan yaklaşık brüt 80 m2 ve 2 adet teras bulunmakta olup toplam brüt 22 m2 , 1.normal kat ;3 oda ,antre, hol, banyo ve 2 balkon bulunmakta olup brüt ~90 m2 , çatı katı ;3 oda ,antre, hol ,banyo ve 2 çatı arası bulunmakta olup 90 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz kuzey, güney ve doğu cephelidir. Dairede ısınma sistemi kombidir.

Villa girişleri zemin kattan olup giriş kapısı çelik kapıdır. Asansör bulunmamaktadır. Dış cephe mantolama üzeri boyadır. Parsel girişleri kuzey cepheden sağlanmakta olup site çevresi çerçeveli ter örgü ile çevrilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bölge, 

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 16/06/2000 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.