COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum İskilip Tabakhane Mahallesinde 234 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 234m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12805
Metre Kare 234m2
Ada 113
Parsel 35
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

TABAKHANE MAHALLESİ, ULAŞ CADDESİ, BOYACIOĞLU 2 FEHMİ BEY APARTMANI, No: 30-A İSKİLİP / ÇORUM

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz toplam 234 m² alanlıdır. Depo 197, dükkan 37 m² alandır. Dükkanın vitrin-cephe genişliği 4,25 m dir. 301,79 m² alanlı 113 ada 35 nolu parsel üzerinde bitişik nizam inşa edilmiş konut+ticari amaçlı kullanılan 1 adet bina mevcuttur. Taşınmaz 1 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında; 1 adet depo, kazan dairesi ve sığınak, zemin katında; 4 adet iş yeri ve normal katlarda 3’er adet mesken olmak üzere toplam 14 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ortak kullanım alanları mevcut olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.  Taşınmaz bodrum katta yer alan 1 numaralı depo yol kotu altında kalmaktadır. Taşınmaz zemin katta yer alan 3 numaralı depo kuzey cephede bulunan (Ulaş Caddesi) bina girişine karşıdan bakıldığında sol cephede yer almaktadır. Bodrum katta yer alan 1 numaralı depo ve zemin katta yer alan 3 numaralı İş yeri tek hacimden oluşmaktadır. 
301,79 m² alanlı 113 ada 35 nolu parsel üzerinde bitişik nizam inşa edilmiş konut+ticari amaçlı kullanılan 1 adet bina mevcuttur. Taşınmaz 1 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında; 1 adet depo, kazan dairesi ve sığınak, zemin katında; 4 adet iş yeri ve normal katlarda 3’er adet mesken olmak üzere toplam 14 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ortak kullanım alanları mevcut olup bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 
Ulaşım: Gayrimenkul, Çorum ili, İskilip İlçesi, Tabakhane Mahallesi, Ulaş Caddesi, Boyacıoğlu 2 Fehmi Bey Apartmanı, No:30 adresinde kain binanın bodrum kat, 1 numaralı depo ve zemin kat, 3 numaralı iş yeridir. Taşınmaz kuzey cephede Ulaş Caddesine ve batı cephede Hamamönü Caddesine cepheli olup, Ebusuhhud Efendi İlköğretim okuluna 200 m ve Ulu Camii’ne 175 m mesafededir. Taşınmaz boş vaziyettedir. Yakın çevresinde alışveriş merkezleri, özel yurtlar, park alanları, okul, cami gibi konut ve sosyal alanlar bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde mesken olarak kullanılan bitişik nizamlı 4-5 katlı binalar bulunmaktadır.