COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Alaca Ayhan Mahallesi'nde 269 m2 Konut

Bankadan 269m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13567
Metre Kare 269m2
Ada 378
Parsel 4
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 269

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çorum Alaca Ayhan Mahallesi'nde 378 ada 4 parsel

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz parsel Topografik olarak %2-4 eğimli bir arazide bulunan arsanın Vali İsmail Fırat Caddesine yaklaşık cephesi 12 metre, Lefkoşe Sokaka yaklaşık cephesi ise 22metredir. geometrik şekil olarak dikdörtgene benzeyen arsada üzerinde yıkılmış olan metruk yapı bulunmaktadır.Taşınmaz Avlulu Ahşap Ev ve Samanlık vasfında olup kadastroda parsel üzerinde 40m2 samanlık ve 50 m2 ahşap ev işli olmasına rağmen mevcut durumda üzerindeki yapılar yıkık haldedir. Bölge genel olarak konut fonksiyonunda gelişmekte olup yapılaşma oranı %60 civarlarındadır. Parsel çevresi herhangi bir duvar/ çit ile çevrili değildir.

Ulaşım: Taşınmaz; Çorum İli, Alaca İlçesi, Ayhan Mahallesi, Vali İsmail Fırat Caddesi, 378 ada 4 parsel posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza Vali İsmail Fırat Caddesinden Kuzey istikametinde devam edilirken sağ kolda girişi bulunan Lefkoşe sokak ile Vali İsmail Fırat Caddesi kesişiminde konu parsele ulaşmak mümkündür. Yakın çevresinde, az sayıda boş arsa, 1-3 katlı yapılar bulunmaktadır. Bölge genellikle konut fonksiyonlu gelişmektedir. Altyapı çalışmaları tamamlanmış olan bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Uygulama İmar Planına göre; Bitişik nizam Hmax: 4 kat yapılaşma şartlarında `konut` alanında kaldığı bilgisi verilmiştir. Taşınmaz 18. md. uygulaması görmüş, net terki bulunmayan ve tek başına yapılaşmasına engel bulunmayan bir parseldir. Taşınmazın tapudaki niteliği "AVLULU AHŞAP EV SAMANLIK" olarak geçmektedir.