Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorlu Şeyhsinan Mahallesi'nde 111 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 111m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23486
Metre Kare:
111m2
Ada:
191
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
19
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
30/12/2005
Ruhsat Tarihi:
15/07/2005
Bağımsız Bölüm:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şeyhsinan mah. Ekim Sk. No: 5B Çorlu / TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul, 269,8 m2 arsa üzerinde, 3/B yapı sınıfında, bitişik nizamda inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı yapı Çorlu Belediyesinde incelenen 09.08.2005 tarihli kat irtifakına esas mimari projesine göre bodrum + zemin + 5 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Taşınmazın bodrum katında sığınak, hidrofor, su deposu, 10 adet kömürlük, 2 ve 3 bağımsız bölüm depoları, zemin katında bina girişi, 1, 2, 3 ve 4 numaralı bağımsız bölüm dükkanlar, diğer normal katların her birinde 2 şer adet mesken ve çatı katında 2 adet dubleks mesken uzantısı olmak üzere bina üzerinde toplam 14 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi demir doğrama camlı kapıdır. Yer ve merdivenler mermer kaplamadır. Asansör bulunmaktadır. Dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalı, çatısı ahşap üzeri kiremit örtülüdür. 

3 bağımsız bölüm numaralı dükkan, mimari projesinde bodrum kat 26 m2, zemin kat ise 85 m2 alanlı olduğu görülmüştür. Mahallinde banka bilgisi dahilinde dışarıdan ekspertiz yapıldığı için inceleme yapılamamıştır. Onaylı mimari projesine göre toplam 111 m2 alanlı olduğu görülmüştür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.