1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çankırı Yapraklı'da Yola Cepheli 1829 m2 Tarla

Bankadan 1829m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18335
Metre Kare 1829m2
Ada 159
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bademçay Köyü sınırları içerisinde bulunan 159 ada 2 parsel Yapraklı/Çankırı

Açıklama

KADASTRAL YOLA CEPHELİ TARIMA ELVERİŞLİ 1829 M2 TARLA

Özellikler: Taşınmaz Çankırı İli, Yapraklı İlçesi Bademçay Köyü sınırları içerisinde bulunan 159 ada 2 parsel numaralı tarla vasıflı taşınmazdır. 159 ada 2 parsel geometrik olarak üçgene yakın bir şekilde, hafif eğimli bir arazi yapısına sahip olup kadastral yola cephesi bulunmaktadır ve 1829,21 m2 alanlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.