1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çankırı Merkez Fatih Mahallesi'nde 292 m2 Depo

Bankadan 292m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17966
Metre Kare 292m2
Ada 650
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 31.12.2015

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah. Yapraklı Bulvarı Ahmet Ulu İnşaat No:46A/30 Merkez/Çankırı

Açıklama

Özellikler: A Blok 30 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz; bina binanı 3.bodrum katında yer alan depo vasıflı taşınmazdır. Projesine göre brüt 292 m2 kullanım alanlı olup depo ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Depo zeminleri beton, duvarları sıvalıdır.Proje harici olarak wc iptal edilmiş ve taşınmaza arka bahçeden giriş sağlayan 1 adet dış kapı oluşturulmuştur. Pencere doğramalar pvc doğrama olup çift camlıdır. Giriş kapısı ise demir kapılıdır. Taşınmazda ısıtma sistemi mevcut değildir. Depo bakımsızdır.

Ana gayrimenkul; 2038 m2 arsa üzerine 3/B yapı sınıfında betonarme karkas inşaat tarzında ayrık nizamlı olarak inşa edilmiş olup A ve B Bloklar olmak üzere 2 adet bloktan oluşmaktadır. A Blok; 3 bodrum kat + zemin kat +4 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 9 katlıdır. Binanın 3.bodrum katında 30 ve 31 bağımsız bölüm nolu depolar ile kapıcı dairesi, 2.bodrum katında 1, 2, 3, 4 bağımsız bölüm nolu daireler, 1.bodrum katında 5, 6, 7, 8 bağımsız bölüm nolu daireler, zemin katında 9, 10, 11 bağımsız bölüm nolu daireler ile 28 ve 29 bağımsız bölüm nolu dükkanlar, normal katların her birinde 4'er adet daire olmak üzere toplam 31 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: Çankırı İli, Merkez İlçesi, Fatih Mahallesi, Yapraklı Bulvarı üzerinde konumlu Ahmet Ulu İnşaat, A Blok, 46 kapı nolu binanın 3.bodrum katındaki 30 bağımsız bölüm nolu depodur. Taşınmazın yer aldığı siteye; Atatürk Bulvarı üzerinden Yapraklı Bulvarına girilip kuzeydoğu istikamette yaklaşık 750 metre ilerlenerek ulaşılır. Taşınmazın çevresinde orta gelir düzeyine sahip ailelerce zemin katlan dükkan ve normal katlan konut amaçlı kullanılan 5-6 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye olan talep, ana ulaşım akslarına yakın olmasından, tercih edilen bölgede olmasından, bölgenin yapı kalitesine göre gayrimenkul değerleri açısından orta gelir düzeyine hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Çankırı Mezarlığı, Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İ.Ö.O. ve Fatih Camisi yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Yapraklı Bulvarı üzerinden otobüs ve dolmuşlar ile sağlanmaktadır. 

Not: A Bloğa ait 27 daire, 2 dükkan, 2 depo ve 8 kat için verilmiş 31.12.2015 tarih ve 81 sayılı İskan Belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Buğdaypazarı Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.