1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çankırı Çerkeş Saçak Kayabaşı Mahallesi'nde 1883 m2 Tarla

Bankadan 1883m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17637
Metre Kare 1883m2
Ada 191
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

Saçak Kayabaşı Mahallesi, 191 ada 9 parsel ÇERKEŞ / ÇANKIRI

Uzman Görüşü

"Samsun-İstanbul Karayolu'na 185 metre uzaklıkta, genellikle buğday üretiminin yapıldığı verimli bir bölgede, 1.883,99m2 TAM HİSSELİ TARLA" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Çankırı İli, Çerkeş İlçesi, Saçak Kayabaşı Mahallesi At Tepesi Mevki 191 Ada 9 Parsel 1.883,99m2 yüzölçümüne sahip tarla vasıflı gayrimenkuldür. Konu taşınmaz düz bir arazide ve geometrik olarak dikdörtgen bir şekle sahiptir. Genellikle buğday üretiminin yapıldığı verimli bir bölgede bulunmaktadır. Taşınmazın sınırları çit, tel örgü, duvar vb herhangi bir yapı ile çevrilmemiştir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır, kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Samsun İstanbul Karayoluna 185 metre uzaklıktadır. Taşınmazın tapu vasfı TARLA'dır.

Ulaşım: Çankırı İli, Çerkeş İlçesi, Saçak Kayabaşı Mahallesi At Tepesi Mevki 191 Ada 9 Parsel 1.883,99m2 yüzölçümüne sahip tarla vasıflı gayrimenkuldür. Konu taşınmaz düz bir arazide ve geometrik olarak dikdörtgen bir şekle sahiptir. Genellikle buğday üretiminin yapıldığı verimli bir bölgede bulunmaktadır. Taşınmazın sınırları çit, tel örgü, duvar vb herhangi bir yapı ile çevrilmemiştir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır, kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Samsun İstanbul Karayoluna 185 metre uzaklıktadır. Taşınmaz Belediye Mücavir alan sınırları içerisinde fakat imar sınırı dışında kalmaktadır

Not: Çerkeş Belediyesi imar müdürlüğünde yapılan incelemeye göre taşınmaz 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planına göre Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğine tabidir. Taşınmaz üzerine tarımsal amaçlı yapı yapılabilir, yapılaşma detaylarını ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.